• Dino
    2.3k
    Ma te pjesacane plaze su precijenjene. Ne znam bas puno ljudi koji su zapravo bili na nekoj ful pjescanoj plazi i rekli kak im je bilo brutalno ugodno. Kad se vratim s takve plaze, nadem pijesak di nisam ni mislio da ikad ista moze uc.

    Problem je malo s tim puteljcima na kamenim plazama, ali ne razumijem zasto je ljudima ulaz u slapama i po kamenju uzasan. Mislim da je dosta do osobnog misljenja jer ja bas ne podnosim one komercijalizirane, “uredene”, turisticke plaze sa sto tisuca satora, rucnika, prenosnih frizidera i stranaca obucenih u ronilacka odijela ko da ce ih sat vremena sunca u sest navecer ubit.
  • serbus
    3.6k


    Žena donijela viksu u brak zato smo na Viru :). Ali iskreno u centar idemo samo na slodeled i u slučaju nekog koncerta koji zadnje dvije godine nismo baš pogodili pa nismo ni išli sa našeg dijela Vira.

    Sad smo otišli na Gazde da vidim jesu živi i malo starih pjesmi se podsjetiti.

    A plaže pa ima ih na našoj strani je to Žitna uvala uvijek puna ali ulaz je lagan za klince taman. A cijela ta strana je više manje šljunčana plaža bez suncobrana za plaćanje a lako nađeš mjesto za svoje stvari . Ako baš želiš osamu kreneš prema onim Crvenim stijenama nađeš dio stijena ako hoćeš kupaš se gol cijeli dan da ne vidiš čovjeka.

    Drugo blizina svega Sabunike Nin Zaton za klince pijeska kolko hoćeš, da se zasite nakon dva dana i natrag na kamen.

    Također lokacija za izlete kao baza savršena otoci blizu a i svi veći gradovi za sat, dva su blizu tako smo proveli jedan godišnji razgledavajući obalu i otoke.

    I meni je taj favela stil zanimljiv ono prvi susjed ti parkira ferrarija u svoju vilu sa bazenom na krovu a ja sam kod susjeda preštekan da posuđujem struju na kuću bez fasade. I svi sretni... Ima taj nered svoje čari....
  • blackbully
    4.4k
    Na ostalima jedva možeš ući u vodu, a svugdje je puno previše ljudixavier

    U more :wink:
  • xavier
    11.2k


    Pijesak je poželjan u vodi, vani nikako. Idealna plaža je vani obli kamenčići i onda jedno pola metra nakon ulaska u vodu to prelazi u pijesak.

    Žena donijela viksu u brak zato smo na Viru :)serbus

    To je ovo što sam govorio, ako imaš svoje, naravno da dolaziš, kao i ja. Pitao sam za ove koji plaćaju...

    p.s. nisam daleko od tebe. Iduća uvala, tamo gdje je marina

    U more :wink:blackbully

    Moja greška...sreća pa ovo nije tovarski forum :rofl:
  • Mališan
    1.8k
    U more :wink:blackbully

    More je voda.
  • Dino
    2.3k
    Pijesak je poželjan u vodi, vani nikako. Idealna plaža je vani obli kamenčići i onda jedno pola metra nakon ulaska u vodu to prelazi u pijesak.xavier

    To da, to je onda gospodski. Vise sam se osvrnuo na vanjski dio plaze.

    Mada iskreno, nekak najvise volim divlje plaze di je proslo sve skupa pet ljudi od doba dinosaura do danas jer mi imaju nekakvog smeka kaj ove uredene nemaju.

    More je voda.Mališan

    Imam ja jednu za Bosance:

    Burek sa sirom!
  • Jaro
    5.9k
    nema kaj, decki su isli na Vir na more i tam traze plazu na kojoj je najbolji ulazak u vodu...
  • Infinity
    15.3k
    Posljednje upozorenje pred ban.
  • Dino
    2.3k

    Primljeno na znanje :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Imam ja jednu za Bosance:Dino

    Dođi u Bosnu pa reci to, lako je iz metropole :razz: :razz:
  • Dino
    2.3k

    Prije nekoliko godina isao sam u posjet tetki i malo daljoj familiji u Bosnu, u Sarajevo. Tetka je napravila ogroman protvon sirnice i jos jedan takav bureka (od mesa jeld), skupilo nas se dosta kod nje doma, svi jedemo i ja u nekom trenutku velim: “Tetka, jel moze jos bureka od sira?”

    Isprva me svi ozbiljno pogledaju, nastane neugodna tisina i nakon tog pras u smijeh s komentarima “Dijete je on jos ne zna.” :rofl:
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Što je najbolje... Burek (Börek) je tursko jelo i sasvim je ispravno reći burek sa sirom, špinatom, mesom, jabukama i slično...čak štoviše, mislim da je s mesom i najrjeđi. Jer budimo realni, ljudi prije nisu jeli toliko mesa.

    Al dobro, BIH je ionako fejk na milijun načina, zašto ne bi bila i po pitanju hrane...
  • superhik
    10.5k
    Jel zna netko neki stabilan IPTV koji ima i MaxSport?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.