• bbb medimurje
    3k
    Jel zna netko neki stabilan IPTV koji ima i MaxSport?superhik

    Pa ja mislim da ti svaki IPTV ima MaxSport
    Sad ti ovisi kakvi imas internet doma
    Po meni idealna kombinacija bi ti bila android tv box povezan s LAN kablom i nemas brige
  • Guinness
    2k
    Jel zna netko neki stabilan IPTV koji ima i MaxSport?superhik

    Tvviet
    Nema milijun kanala i sranja ali sve što ima je itekako stabilno. Skoro dvije godine sam kod njih i nisam imao problema skoro nikad.
    Imaš Viber grupu u koju prijavljuješ probleme.

    Prije toga sam bio kod RedDevil, 1000+ kanala ali pol toga nije funkcioniralo a dobar dio ih je štekao.
  • bbb medimurje
    3k
    TvvietGuinness

    Kolko placas?
  • Guinness
    2k
    Kolko placas?bbb medimurje

    90 kn - €12
  • Guinness
    2k
    Zaboravio reći, tvviet se može gledat i preko weba preko njihove stranice.
  • bbb medimurje
    3k
    90 kn - €12Guinness

    Mjesecno pretpostavljam?
  • Guinness
    2k
    Mjesecno pretpostavljam?bbb medimurje

    Da
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Imam ja jednu za Bosance:

    Burek sa sirom!
    Dino

    upravo ovo
  • Fanboy
    2.2k
    Ne znam koja je tema prikladna, neka moderatori premjeste ako postoji konkretnija...
    U Kninu novi incident četnikovanja, ovaj put poznati košarkaš Sava Lešić inače rođen u Kninu. Prvo je audi sa njime prepriječio put dvjema putnicama te nakon toga su pokazali tri prsta, jedna od djevojaka je valjda pokazala srednji prst na tu provokaciju. Nakon toga izlazi ženska iz audija te napada 13-godišnjakinu na suvozačevu mjestu, a nakon toga izlazi muškarac ( Lešić 205 cm visine) te šamara i pljuje po istoj djevojčici...
    Nakon toga incident cure prijavljuju ocu koji je policajac te sa njime ide sin koje je vojno lice, pronalaze automobil. No, sin dobiva udarac čekićem u potiljak, a otac letvom po leđima.

    Hrvatski mediji slučaj zataškavaju da su prijavljeni hrvatski državljani, njih četvero jer su Srbi rođeni ovdje. Otac policajac je suspendiran iz službe, a sin je valjda pušten iz bolnice. Srbi su navodno pušteni...
    Sramotno što se događa kod nas, baš sramotno i to dan-dva nakon provokacije sa knjigom Slobe na grobu Dragojevića...
  • serbus
    3.6k
    Koliko sam skužio na brzinu naši su im došli doma u to neko selo pored Knina i dobili po lampi... Ako već ideš tako tražiti nekog onda stari moj imaj muda i znaj da to može dovesti do toga da netko teže strada. Malo su bili presigurni u sebe i odbilo im se u glavu. Nadam se da ce brzo zaliječiti rane.
  • Fanboy
    2.2k


    Pa to ne znači da te netko smije udariti čekićem, letvom i prijetiti ti pištoljem...Otac i sin su članovi redarstvenih snaga, policija i vojska, nisu vjerojatno prvi put u nekoj dramatičnoj situaciji i vjerojatno nisu ni sami ciljali na nasilje pošto su oni ti koji jedini nisu koristili oružje, a dobili su teže ozlijede.
    Sam incident gdje ti popriječiš put svojim autom u stranoj državi, izađeš van i udariš maloljetno dijete, a ti su odrastao muškarac od 205 cm visine i 100+ kila te na tu istu djevojčicu pljuneš je za višegodišnji zatvor.
  • serbus
    3.6k
    Da meni netko lupi kćer išao bi do kraja svijeta a ne susjednog sela i sigurno ne da popričamo bez nasilja. Tako da nemoj me tom pričom o mirnom razgovoru hranit. Naletili su na luđe od sebe naši nisu bili spremni ići do kraja i kraj priče za mene.
  • Crusades1986
    10k
    t685xucaclqtka39.jpg

    Evo još malo informacija o čovjeku za kojeg su nedavno navijači Shkupija dizali poruku na Maksimiru.
  • Jaro
    5.9k
    samo kaj nije 1994a i to neko selo kraj Knina je u RH a ne u nekoj njegovoj imaginarnoj balvan drzavi. Ok, posto su svi vec vani, a nasa murja ima nastup "nebi se steli zameriti", nije ni cudo da se osjeca slobodnim mlatiti klinke po cesti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.