• Neki tip
    19.1k
    Pa nisam ni generalizirao ni pretjerao.

    Nigdje nisam napisao "svi zagrepčani" pa čak ni većina, nego izričito da se radi o manjini..

    Uostalom, gledano s tatine strane, barem 4 generacije unazad svi smo rođeni zagrepčani.. ;)
  • NORTE
    9.1k
    Puljak je dosad imao 7 vijećnika, sad će imati 15

    Hdz je izgubio Split na dugi period. 'Možemo' bez ijednog vijećnika, a i u Zagrebu će doživjet veći pad na idućim izborima.
  • maddaddam
    2.9k
    Prošli vikend u Biogradu moj mali od 4 godine napucava loptu po plaži i počne vikati "Dinamo, Dinamo". Neki tovari pored mu kažu "znaš da smo ti mi svi ovdje za Hajduk", a moj mali im kaže "žao mi je, ali to je vaš problem" :cool:xavier

    x10v5xmso7rdx8sz.jpeg
  • deda
    27.7k
    Svi su živili kopirali našeg Xaviera, sve fb stranice. A pošto je Xavier moj dobar prijatelj mogu vam samo reći da je priča jedino njegova i samo njegova.
  • xavier
    11.1k


    Kako je @deda već napisao, da, vidio sam da su svi živi uredno prenijeli što sam napisao :rofl:
  • Jaro
    5.4k
    trazi tantijeme...
  • SAS1987
    13.4k
    Toliko visim na Zoni da mi je google promjenio jezik iz slovenskog u hrvatski :rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    asimilacija :razz:
  • Dino
    2.2k
    Jel dolazi itko sa Zone na Kaufland kod Arene petkom?
  • Tom vg
    969
    A kaj te zanima?
  • Tom Hanks
    2.6k
    Ovi imaju 9 života
  • Dino
    2.2k

    Ma nis odredeno. Blizu zivim, navratim malo pogledat kaj ima. Zanimalo me jel ima i tu ljudi kaj to prate.
  • Neki tip
    19.1k
    Ako ovo danas na Zoni nije dan najiskričavijih rasprava, onda ne znam koji drugi bi mogao biti.. :lol:

    Frca na sve strane, na svim temama, između forumaša svih tipova i profila..

    Ko vrijeme u Hrvatskoj smo zadnjih 10 dana - visoke temperature danima i onda sve eskalira munjama i tučom.. (to bumo valjda preskočili).

    Uglavnom, @Tom Hanks daj nekaj ubaci u onu svima nam omiljenu temu (a to nije ova) na kojoj daješ ključan doprinos već neko vrijeme, da se stvari malo relaksiraju.. :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.