• Tom Hanks
    2.5k
    Po stoti put ste se dali upecati na gluposti koje pažljivo smisli i napiše u granicama da može i dalje nastaviti isto.
  • Bosna86
    11.5k
    Mene baš zanima kaj te ljude iz BiH veže za Dinamo. Geografski ekvivalentno da mi Purgeri navijamo za Udinese, Salzburg ili Graz. Toliki besmisao.Majki2111

    Ban zbog nepoznavanja povijesti svoga kluba… Kad naučiš, polagati ćeš pred komisijom sastavljenom od starijih članova moderature
  • db-izbjeglica
    12.6k
    :lol:

    Lako je shvatiti zašto ekipa iz hrvatske navija za liverpool ili barcelonu...

    Lako je shvatiti zašto netko iz knina navija za dinamo, al par km dalje, zbog nekakve zamišljene crte zvane granica, ne možeš shvatiti zašto ljudi navijaju za isti klub...
  • deda
    27.5k
    Majki Bosna ti je dobro napisao. Za nekog tko studira premalo znanja imaš o svojoj naciji i klubu za koji navijaš. Hrvat iz Istre, Međimurja, Dalmacije, Slavonije, Bosne, Hercegovine, Crne Gore, Vojvodine, Slovenije, Austrije, Mađarske je Hrvat. To što mu je grah povijesti pao tako da ne živi u granicama tzv. Hrvatske ne mijenja činjenicu da je Hrvat. Po tebi Hrvati u Istri i nisu bili Hrvati do 43.

    A što se Dinama tiče. Dinamo je purgerski, građanski, gospodski i hrvatski klub. Zato ljudi navijaju za njega. Ali to moraš sve naučit i pročitat, ne dozvolit si kao mlada osoba student da nemaš pojma o osnovama življenja.
  • Mali dioničar
    14k
    mi PurgeriMajki2111

    Prvo neka Majki napiše definiciju Purgera i po čemu se on to smatra Purgerom jer čisto sumnjam da zadovoljava sve teoretske kriterije onoga čime sam sebe smatra. Kad ga već zanimaju teoretski kriteriji po kojima bi netko smio navijati za Dinamo.
  • xavier
    11.1k


    Upravo tako. Ne razumijem zašto navija za Dinamo kad ima NK Čulinec par stotina metara od kuće ako sam dobro shvatio gdje živi.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Tužno i ružno je da se ovako diskriminiraju ljudi koji doslovno žive Dinamo kao npr Bosna, Sas, Infinity, krizy ili ja.
    Još tužnije je što majki sigurno nije jedini koji tako misli.
  • serbus
    3.5k


    Tom vam je najbolje odgovorio.
  • deda
    27.5k
    Meni je normalno da Srbin, Musliman, Albanac, Slovenac, Mađar navija za Dinamo, jer Dinamo je više od kluba tj. skup vrijednosti, a ne da neće Hrvat navijati.
  • Neki tip
    19k
    Još tužnije je što majki sigurno nije jedini koji tako mislimarcio amoroso

    Da moram izabrati samo jednu jedinu stvar koju u vezi sa Zagrebom ne volim, to bi bez jedne sekunde dvojbe bila provincijalna malograđanština, uskovidna i uskogrudna, nedostojna velike i lijepe metropole kakvom ja Zagreb doživljavam.
    U kakvom sam rođen i odrastao, ali u kakvom sam se ne jedanput sreo i s ovim gore navedenim.

    Hrvatska (i/ili hrvatsko) je ono što se vidi s katedrale.

    Nepoznat mi je (velikosrpski) autor te izjave, ali nažalost ponekad i jedan (srećom manji) dio zagrepčana dijeli istu jadnu ideju.

    (Ne ide sad ovo izravno Majkija, koliko me podsjetilo na prevelik broj slicnih situacija)
  • Tundra
    510
    Mene baš zanima kaj te ljude iz BiH veže za Dinamo.Majki2111

    Možda to kaj su Hrvati koji navijaju za hrvatski klub?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    imaš pivce radi napisanog
  • xavier
    11.1k
    Da prekinem ovu raspravu oko Majkijevih gluposti...jučer sam napisao u grupu, pa da napišem i ovdje.

    Prošli vikend u Biogradu moj mali od 4 godine napucava loptu po plaži i počne vikati "Dinamo, Dinamo". Neki tovari pored mu kažu "znaš da smo ti mi svi ovdje za Hajduk", a moj mali im kaže "žao mi je, ali to je vaš problem" :cool:
  • ZGBhoy
    1.7k
    jbg, tak je meni iz Njemačke bilo puno puta sa našim Navijačima.
    Međutim mnogo njih zaboravlja da je nama u Svijetu svak tekma gostujuća.
  • Sljeme
    1.7k
    Da moram izabrati samo jednu jedinu stvar koju u vezi sa Zagrebom ne volim, to bi bez jedne sekunde dvojbe bila provincijalna malograđanština, uskovidna i uskogrudna, nedostojna velike i lijepe metropole kakvom ja Zagreb doživljavam.Neki tip sa Zapada

    Idiota ima svuda, pa nema potrebe generalizirat i pretjerivat.
    Dinamo je nacionalni klub sa sjedištem u Zagrebu. Nikad nije niti bu bil samo zagrebački. On je klub svih Hrvata isto kak je i Zagreb (u kojem je i ponikla ideja o hrvatstvu) središte svih Hrvata.
    Rođen sam u Zagrebu i moji su tu generacijama, a prvi put čujem ovakve gluposti koje piše onaj blentavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.