• agramZ
    2.3k
    drugovi i drugarice, pobjeda je nasa.. graz, inace drugi najveci grad austrije je od danas u rukama komunista :lol:
    yPfNQck3_o.jpg
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Pa isti k kao i kod nas, samo naši nemaju takvo ime, al misle isto i vjerojatno su financirani s istog izvora.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Pogledajte ove mozgove

    "Nije me briga što je navala i što svi žele u zadnji tren. Moje je pravo da se samopopišem do ponoći, a obveza države da mi to omogući'', rekla nam je čitateljica."

    Ista bi srala i da je država preplatila sustav i uspoređivala ga s Facebookovim serverom i bila uvjerena da je netko ukrao "njezin novac"

    Jbna 2 tjedna imaš, 2 tjedna imaš to pravo, za popisivanje je meni trebalo valjda 15 minuta...i sve je prošlo brzo, jednostavno i bez ikakvih problema. Odabereš zadnja 3 sata i onda se čudiš kako ne funkcionira...

    Pa jbt u svemu postoji usko grlo ne možeš u čašu od 2dcl uliti 5dcl vode.

    Inače, zanimljiv presjek našeg društva.
    Imamo puno ekipe koja je totalno suludo navalila na to u prvim satima i imaš ove koji sve odgađaju, čekaju zadnji tren pa seru ostalima kad zašteka. Obrnuti gauss :lol:
  • Mali Zeus
    9.4k
    I zgražanje nad pitanjem imaju li stoku. Ako nemaš upiši i ajmo dalje.
  • masacusec
    3.1k
    Pa i kod nas vlada opcija kojoj nisam dao glas, pa me nitko ne žali....
    A ovaj grafikon prikazuje pobjedu angele merkel i na graz-kim izborima.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    I zgražanje nad pitanjem imaju li stoku. Ako nemaš upiši i ajmo dalje.Mali Zeus

    to je valjda nešto sramotno ako imaš kokoši, svinje, ovce, koze ili krave pa ih vrijeđa.


    nevjerojatno kakva hrpa debila egzistira u našoj okolini...
  • Mali Zeus
    9.4k
    to je valjda nešto sramotno ako imaš kokoši, svinje, ovce, koze ili krave pa ih vrijeđa.


    nevjerojatno kakva hrpa debila egzistira u našoj okolini...
    db-izbjeglica

    Kuiš ono oni su urbani kakve svinje, koze i to.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    istovremeno će sherati ma fejsu i instaću kad na nekoj stranoj televiziji ili mediju bude reportaža/članak o obitelji koji u hrvatskoj uzgaja koze/ovce i radi vrhunski sir... :grin:

    hrpa debila...
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ili kad su za ukidanje rada nedjeljom dok istodobno nedjeljom svi nahrupe u šoping centre. :grin:
  • xavier
    11.1k


    Ali meni je najjači argument "može se do 26.09. u ponoć i moje je pravo u zadnji tren"...da, tvoje je pravo, ali isto tako trebaš razmisliti o tome da se uvijek može dogoditi nešto kao ovaj pad sustava zbog prevelike navale. Da ne govorim kako ti može iskrsnuti i nešto drugo zbog čega u nedjelju navečer nećeš imati tih 15 minuta za popunjavanje. Možeš ostati bez struje, bez interneta, možda ćeš morati nekog odvesti na hitnu...i onda će opet biti kriv netko drugi jer "zašto baš do nedjelje u ponoć, zašto ne možeš u ponedjeljak"...
  • Mali Zeus
    9.4k
    Njihovo popisivanje u zadnji tren je način kako se bore protiv sistema.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ali meni je najjači argument "može se do 26.09. u ponoć i moje je pravo u zadnji tren"...da, tvoje je pravo, ali isto tako trebaš razmisliti o tome da se uvijek može dogoditi nešto kao ovaj pad sustava zbog prevelike navale. Da ne govorim kako ti može iskrsnuti i nešto drugo zbog čega u nedjelju navečer nećeš imati tih 15 minuta za popunjavanje. Možeš ostati bez struje, bez interneta, možda ćeš morati nekog odvesti na hitnu...i onda će opet biti kriv netko drugi jer "zašto baš do nedjelje u ponoć, zašto ne možeš u ponedjeljak"...xavier

    pa upravo to...možda za sve uopće nije bio problem u sustavu, već je iz nekog razloga internetska veza u tom trenutku bila slabija. možda se netko zabio autom u banderu.

    jbt, imaš preko 300 sati u kojima to možeš obaviti najnormalnije, možeš krenuti, prestati, nastaviti za 3 sata, 30 sati, 3 dana...al ne, čekaj zadnja 2-3 sata i onda se čudi kako sve ne ide glatko.

    50506c5360d60509d734475fb77dce57ce0005d1.gifv
  • Dudu
    2.6k
    Izborili su se za još jedan dan, pa vi pričajte :lol: :lol:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    borat-very.gif

    sad će opet čekati 22:45
  • xavier
    11.1k
    I sad kao sutra neće biti kukanja da "zašto baš do 27.09., što nisu mogli onda staviti i 28.09." :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.