• db-izbjeglica
    12.7k
    mene naš narod fascinira.

    viču slabo smo ekonomski razvijeni, buraz moj...koliko glupih ljudi hoda okolo mi smo švicarska na kvadrat :rofl:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ovo je ništa naspram kad krene kukanje oko popisivača koji će kucati na vrata.
  • Neki tip
    19.1k
    Svakoga tko uz ovu kuknjavu doda i "ovog ima samo u Hrvatskoj" bih.. kako da se što finije izrazim.. uklonio s popisa.
  • The Undertaker
    4k
    Kad smo već kod popisa, zašto postoji rok za e-popis, odnosno zašto se ne možeš e-popisati praktički sve dok ti popisivač ne zakuca na vrata?
  • markoli
    1.6k
    Rok je pomaknut, tako da se i jutros moglo popisati. Ne znam može li se još uvijek. Ja sam odmah to prvi-drugi dan napravio, 15 minuta posla.
  • Infinity
    15.2k
    @Jfdj je banovan s foruma. Ukoliko je netko primao glupe poruke od doticnog, nece vise.

    Slobodno prijavite sve koji vam spamaju inbox.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    lol. Ja sam mislio da se samo meni javio radi neke lezbo nogometašice koja igra u WHU.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Čitam sad da je neki predsjednik studentskog zbora sveučilišta u zagrebu spiskao preko milju kuna na laptope, mobitele, tečajeve, kožne torbe i slično... :lol:

    Jbt ja sam tokom cijelog studiranja mislio da je taj zbor neka glupost, kojoj se ženske obraćaju kad žele odgoditi kolokvij, ekipica se okupljala u nekom sobičku ispod stubišta... Kad ono, ti jazavci raspolažu i lovom :up:
  • masacusec
    3.1k
    Preduvjet za članstvo u studentskom zboru jest članska iskaznica demokratske zajednice :vomit:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Tak se počne učiti politika, kreneš već kad si mlad, nema lavabo.
  • og1986
    2.9k
    Ona reklama za srpsku kladionicu Germaniju sa Severinom i drugima mi je nešto najodvratnije ikada, sumnjam da će ta Tv biti praćena u hrv, i N1 je imao sličan plan pa ga nitko ne šljivi ni pola posto.
    A za pašaluk neka metne njih dvije u neku njihovu debilnu emisiju poput zadruge pa će imati gledatelja.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ona reklama za srpsku kladionicu Germaniju sa Severinom i drugima mi je nešto najodvratnije ikada, sumnjam da će ta Tv biti praćena u hrv, i N1 je imao sličan plan pa ga nitko ne šljivi ni pola posto.
    A za pašaluk neka metne njih dvije u neku njihovu debilnu emisiju poput zadruge pa će imati gledatelja.
    og1986

    Apsolutno. Ona i Šerbedžija prenemaganje. Odvratno, svaki put mi je zlo. Čini li mi se ili je odnedavno ta reklama na HRT-u, jer sam si baš mislio ajd van Arene ne moram to sranje gledati.
  • og1986
    2.9k
    Jučer gledam nešto na areni i jedem malo dalje za stolom, krene ta reklama ustanem se i masnim rukama kliknem daljinski da se ugasi, evo koliko je iritantna :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Stavite si ju za zvuk alarma i mobitel na drugi kraj sobe :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.