• marcio amoroso
    31.9k
    Svaka čast Petko :clap: . Nadam se da je ovo samo početak i da će ovoga biti još dosta. Ovako se momčad zbliži sa navijačima i obrnuto.
  • serbus
    3.4k
    Možda je više za temu aktivizam, ili bivši igrači ali lijepo se sjetilo polovanca...yzrn4th2r40geyaa.jpg
  • thomas22
    256
    Lokacija Novi Marof!
  • masacusec
    3k
    Koliko sam subotnjih izlazaka eskivirao samo radi pokojnih Zvonimira, Željka, Stanka, Ivice...
  • Neki tip
    19k
    Kad pomislim da sam lud, slijep, da nešto ne vidim dobro ili ne razumijem, tad me nešto životnog iskustva (pod)sjeti da razmjerno suvislo mislim i shvaćam pa onda obično provjerim s drugima jesam li zbilja puk'o k'o kokica ili sam naprosto katkad na brodu luđaka pa ne znam tko je tko.

    Dakle..

    Slušam jutros Laganini i voditeljica/komentatorica vijesti "pojašnjava" kako je "možda zakonito", ali duboko nemoralno uskraćivati nekome njegov identitet i nagovarati ga da se izjasni pripadnikom većine. Svatko se ima pravo, veli, osjećati i izjasniti kako želi.

    Osim, valjda, ako ja tu njezinu logiku dobro razumijem, onih koji se osjećaju političkim Hrvatima, ali eto i pravoslavcima.

    Istovremeno, očito nema ništa protiv nagovaranja.. pardon, ohrabrivanja i osnaživanja, da se izjasniš na drugi način.

    Ne znam bolujemo li kao narod kolektivno od shizofrenije ili samo licemjerja ili sam ja, da se vratim na početak, "slijep" i ne vidim dobro?
  • Baneki
    713
    Ja uopće ne pratim Tv i radio. Previše me živciraju takve stvari.
  • Majki2111
    2.6k
    Jedna forica, pokupio negdje na instaču, ima par mjeseci,

    Kako se zovu djevojke kad imaju mengu?


    -Cure.

    :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    :rofl: :rofl: :rofl: HAHAHAHAHAH

    A genijalna mi je.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Kad pomislim da sam lud, slijep, da nešto ne vidim dobro ili ne razumijem, tad me nešto životnog iskustva (pod)sjeti da razmjerno suvislo mislim i shvaćam pa onda obično provjerim s drugima jesam li zbilja puk'o k'o kokica ili sam naprosto katkad na brodu luđaka pa ne znam tko je tko.

    Dakle..

    Slušam jutros Laganini i voditeljica/komentatorica vijesti "pojašnjava" kako je "možda zakonito", ali duboko nemoralno uskraćivati nekome njegov identitet i nagovarati ga da se izjasni pripadnikom većine. Svatko se ima pravo, veli, osjećati i izjasniti kako želi.

    Osim, valjda, ako ja tu njezinu logiku dobro razumijem, onih koji se osjećaju političkim Hrvatima, ali eto i pravoslavcima.

    Istovremeno, očito nema ništa protiv nagovaranja.. pardon, ohrabrivanja i osnaživanja, da se izjasniš na drugi način.

    Ne znam bolujemo li kao narod kolektivno od shizofrenije ili samo licemjerja ili sam ja, da se vratim na početak, "slijep" i ne vidim dobro?
    Neki tip sa Zapada

    Već sam pisao o tome, nevjerojatna stvar.
    Oni ljude žele spriječiti da se izjasne onako kako se osjećaju. Tih ljudi nema puno, oni su na neki način također manjina unutar zajednice pravoslavaca. Kom smeta ako se netko izjasni kao hrvat-pravoslavac? Što je tu loše? Jel to nekoga onemogućuje da se on izjasni kao srbin-pravoslavac-državljanin republike hrvatske?

    Najbolje od svega, to uopće nije nekakav novi trend, ljudi su se tako izjašnjavali i puno prije. Feldmaršal svetozar botojević se izjašnjavao kao hrvat-pravoslavac još prije 100+ godina.

    Novinari su čisto zlo, to je najnečasnije zanimanje, radije bi da mi se dijete bavi prostitucijom i pošten o naplaćuje uslugu koju obavlja, već da radi u nekom suvremenom mediju.

    Inače, jeste primijetili kako se po društvenim mrežama počelo pojavljivati upozorenje da neki sadržaj nije istinit.... Jbno suludo, svijet počinje ličiti na stvari koje smo do sada mogli pogledati u suludim SF filmovima i serijama ili čitati u knjigama takve tematikd. Pazite, određen broj ljudi upozorava ostatak populacije što je istinito, a što ne. Ne daj bože da ljudi sami nešto zaključe. To je doslovno gore od cenzure!
  • Infinity
    15.2k
    Inače, jeste primijetili kako se po društvenim mrežama počelo pojavljivati upozorenje da neki sadržaj nije istinit.... Jbno suludo, svijet počinje ličiti na stvari koje smo do sada mogli pogledati u suludim SF filmovima i serijama ili čitati u knjigama takve tematikd. Pazite, određen broj ljudi upozorava ostatak populacije što je istinito, a što ne. Ne daj bože da ljudi sami nešto zaključe. To je doslovno gore od cenzure!db-izbjeglica

    Facebook ima suradnju s agencijama (ne znam kako da to drugacije nazovem) u nekim zemljama i dovoljno je samo da ta agencija oznaci sadrzaj laznim i odmah ti na facebooku izbaci da sadrzaj nije istinit.

    Ne mogu sad naci, al inace ti odmah uz tvrdnju da je vijest lazna pise i tko je to potvrdio. Mozes odmah uci na njihov facebook profil i vidjeti kako objavljuju vijesti i pisu da su to lazi i iznose svoju istinu. Nisam mogao da ne primijetim da su im teme Thompson, Hrvatska, Crkva i slicno. Odmah me podsjetilo na FARE i njihovog Stevanovica.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Facebook ima suradnju s agencijama (ne znam kako da to drugacije nazovem) u nekim zemljama i dovoljno je samo da ta agencija oznaci sadrzaj laznim i odmah ti na facebooku izbaci da sadrzaj nije istinit.Infinity

    Faktograf to radi u Hrvatskoj.
  • andrija91
    610
    a faktograf čine isti leftardi iz imbexa, lupiga, N1 televizije, novog lista ili četničkih novosti financiranim novcem hr poreznih obveznika.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Upravo tako, faktograf!

    Pazite, svi znamo što se to i tko stoji iza toga i oni modeliraju svijest, oni će ti sugerirati što je istina, a što ne, što je ispravno, a što krivo.

    Lako za mene, lako za dobar dio ljudi na ovom forumu, steraš ih u onu stvar i ajmo dalje, al dobar dio te populacije puši tu agendu i s njima je lako manipulirati.

    Ponavljam, to je gore od cenzure. Cenzura jasno zabranjuje određene stvari. Protivnici se moraju boriti protiv nje, jer druge opcije nema. Uloge su jasne ili si iz nju ili se boriš protiv nje.

    Ovo je kao "sloboda" , al imaš "velikog brata", koji sve prati, koji je najpametnije, koji nema apsolutno nikakav autoritet, al bože moj... i on će ti sugerirati što je ispravno, ti se uopće ne trebaš brinuti, niti razmišljati, jer "on" će zalijepiti etiketu i tako te upozoriti i naložiti da se kloniš takvih stvari za svoje dobro. Na takav način, suptilno, polako, korak po korak, provodi se preodgoj kompletnog društva koje postaje idiokracija, skup jedini bez vlastitog mišljenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.