• Dudu
    2.6k
    Ne znam ima li netko s ovih prostora da više troši para na raznorazne akcije od Nurkića. Frajer htio kupit za cijelu Bosnu cjepiva, ali ne daju Amerikanci da se izvozi još :D

    Jusuf Nurkić htio je kupiti cjepivo za sve stanovnike Bosne i Hercegovine
  • Miro93
    2.7k


    Jebote, čini se da nisam sazrio onda još :(
  • Nolifer
    6.7k
    Na hrtu 1 je Knjazova emisija o tovarima :smile:
  • Dudu
    2.6k
    :rofl:

    217088464_326309909157470_247899952452049928_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_eui2=AeFZkI3TdeIo7shjHrPwJ0sQxiPPnH2XjETGI8-cfZeMRK61jStItnrjPMYJlKwfosQMMzJotiOSaBGkZK-qlFHf&_nc_ohc=_wEOQsW0XwYAX_jhKTP&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=6ab886d9d151e44abfdfd4821264d381&oe=60F5A5E5
  • Dino
    2.2k

    Zato sam i stavio pod navodnike :wink:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Istra nikad ne bi bila u Hrvatskoj. :grimace: :grin:

    Ako gledamo na Banovinu onda je SR Hrvatska izgubila puno teritorija, ali Banovina je bila kratkog vijeka i nastala je usred tih i takvih povijesnih okolnosti.

    Isto tako nisam siguran da su ban Jelačić i Nikola Jurišić ikad koristili pozdrav ZDS.

    Ali naravno ista logika koja vrijedi za ZDS treba vrijediti i za zvijezdu, a ne da se rade takve razlike kakve klaun Jakovina radi.
  • Dino
    2.2k
    Istra nikad ne bi bila u Hrvatskoj.Mali Zeus

    Pa ak gledamo onak realno, Istra nikad prije nije ni bila Hrvatska.

    Prvi put su manji hrvatski vlastelini preuzeli jedan sicusni dio istocne Istre u 12. stoljecu, al tek sluzbeno Istra spada pod “Hrvatsku” kad je Napoleon na tom podrucju imao svoju provinciju, nisam ziher kak se zvala (“Civilna Hrvatska”, tak nekaj). I eto sad ‘45 Istra je Hrvatska.

    S druge strane, Hrvatsko Kraljevstvo (propalo 1102. lol) obuhvacalo je ogromni dio danasnje BiH koji je pod zvijezdom prvi put proglasen nekakvom “drzavom” te ‘45.

    Dakle, robna razmjena, ajmo se veselit Istri, a ostalo ko sisa :rofl:

    Bilo kako bilo, ono sto smatram najvecom mrljom su ubojstva velikog broja nevinih ljudi i civilnih neistomisljenika, a tu su partizani, udba, komunjare i sve sto nosi zvijezdu apsolutni pobjednici.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Pa nisam mislio ostalo tko šiša, da me ne bi krivo shvatio. Sve su to hrvatski krajevi, uključujući i Istru.
  • Infinity
    15.3k
    S druge strane, Hrvatsko Kraljevstvo (propalo 1102. lol) obuhvacalo je ogromni dio danasnje BiH koji je pod zvijezdom prvi put proglasen nekakvom “drzavom” te ‘45.Dino

    Bosansko kraljevstvo (propalo 1463.) je takodjer obuhvacalo ogromni dio danasnje Hrvatske i Crne Gore pa nikom nista.

    Kad bi gledali tko je gdje vladao unazad 1.000 godina onda bi valjda po 20 drzava imalo pravo na svaki komad teritorija koji zamislis.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Hrvatsko kraljevstvo nije propalo, samo su doveli ugara za kralja. Znači, bio je ugarski kralj i hrvatski kralj, čak je dosta vremena i postojala praksa krunjenja sa dvije krune.

    Tehnički gledano, tamo neki gejza je hrvatski kralj jednako kao i Petar Krešimir.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Jbg, Englezi imaju čistokrvne Švabe i ponosni su na to, mi smo imali ugare.
  • Majki2111
    2.6k
    A realno, bolje nama Istra neg taj dio Bosne koji je bio države prije 1000 godina. Dojam mi je da Istra puno više prosperira u onom kontekstu kojem mi funkcioniramo, turizmu. Nekako imam osjećaj da je istarski turizam puno jači od bosanskog. A i negdje sam čuo (brijem čak i u srednjoj) da Istra čak i imućna dosta.
  • Mali dioničar
    14.3k
    bolje nama Istra neg taj dio BosneMajki2111

    Veliš bolje Kastrati u ruci nego Uzuni na grani.
  • Dino
    2.2k

    Onda se slazemo :up:


    Nece nikad niko bit do kraja zadovoljan, al mislim da se bas nemreju usporedivat kraljevstva Bosne i Hrvatske u tom smislu.
  • Infinity
    15.3k
    Nece nikad niko bit do kraja zadovoljan, al mislim da se bas nemreju usporedivat kraljevstva Bosne i Hrvatske u tom smislu.Dino

    Ja bas mislim da mogu. Zasto ne bi mogli? Zato jer tebi odgovara to da sve bude Hrvatska pa ti ne odgovara? Kao sto sam kazes, nikad nitko nece biti zadovoljan do kraja.

    Granice su danas tu gdje jesu i tako treba da ostane. Kome je do zivota u nekim kraljevstvima nek ulozi u vremenski stroj i iskoristi ga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.