• db-izbjeglica
    12.9k
    Ni jedno kraljevstvo od prije par stotina godina se ne može uspoređivati sa današnjim narodima i državama.

    Kako god okrenemo, događaji koji su se odvijali u prošlosti nisu ispali dobro po današnju hrvatsku državu, koja zbog toga ima ekstremno glupi oblik i hrpu problema zbog toga. Jbt, ulažemo par stotina milijuna eura da bi napravili most koji vodi do poluotoka, kako bi spojili teritorij.
  • Majki2111
    2.6k
    Kako god okrenemo, događaji koji su se odvijali u prošlosti nisu ispali dobro po današnju hrvatsku državudb-izbjeglica

    Auf, mislim da si fulo skroz ovdje. S obzirom kakvih država ima u svijetu. Nama je još lijepo.
  • Dino
    2.2k

    Mozda si krivo shvatio, medutim moram priznat da mi je drago kaj to danas nije pod Hrvatskom jer i na ovom podrucju koje obuhvacamo imamo previse problema.

    Smatram da nije jednako zato kaj nikad nisam cuo za slavensko pleme “Bosanci”. Dakle, stvar je samo etnicke prirode.

    Ne moras se odma pjenit, samo kometiram zasto vracanje Istre ne smatram necim cime bi se moglo prijeci preko ubojstava.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Auf, mislim da si fulo skroz ovdje. S obzirom kakvih država ima u svijetu. Nama je još lijepo.Majki2111

    Naravno da nam je lijepo, ali ti događaji su hrvatsku totalno nakaradno izrezbarili, vjerojatno naknakaradniji teritorij od svih država na svijetu.
    Što geopolitički nije dobro.
  • Infinity
    15.3k
    Smatram da nije jednako zato kaj nikad nisam cuo za slavensko pleme “Bosanci”. Dakle, stvar je samo etnicke prirode.Dino

    To sto ti nisi cuo za pleme Bosanci ne znaci da Bosansko kraljevstvo nije postojalo i da pod isto nije spadao dobar dio Dalmacije, kao i Crne Gore. Etnicke grupe su se kreirale, tj. neka nacionalna pripadnost se kod ljudi probudila tek prije 200tinjak godina. Kraljevine su bile privatne 'drzave' pojedinih obitelji, porezi su se placali tim kraljevima, a ne drzavi i suludo mi je porediti danasnje drzave s nekadasnjim kraljevstvima.

    Ono sto ti zelim reci je da je smijesno porediti sta je bilo u Hrvatskoj prije 900 godina i sta joj je pripalo prije 70. Isto tako, ako je BiH proglasena nekakvom 'drzavom' 1945. onda je i Hrvatska proglasena nekakvom 'drzavom' 1918. Bosna je bila dio Osmalijskog carstva sve do dolaska Austrougarske, a Hrvatska je isto dobrim dijelom bila dio Osmanlijskog carstva, a onda dijelom Austrougarske ili kako znamo reci Habsburske monarhije, jer realno, AU je bila privatna svojina loze Habsburgovaca. Kad smo kod njih, vladali su dijelom Svicarske dok ih nisu protjerali. Jesil cuo za pleme Svicarci? Nezavisna su drzava od 13. stoljeca. To sto tad nisu bili pleme ne znaci da nisu postojali, a evo postoje i dan danas.
  • Infinity
    15.3k
    Naravno da nam je lijepo, ali ti događaji su hrvatsku totalno nakaradno izrezbarili, vjerojatno naknakaradniji teritorij od svih država na svijetu.
    Što geopolitički nije dobro.
    db-izbjeglica

    Meni su tu Cile i Gambija najcudniji, a vala i Izrael.
  • SAS1987
    13.5k


    Tornado pokraj stadiona :gasp:
  • markoli
    1.7k
    Kompjutorska animacija.
  • luftwaffe
    645

    Drago mi je kaj si to stavio, uglavnom moja malenkost i dotična legenda organiziramo u skorije vrijeme crtanje grafita u čast futsal dinamu i našim preminulim igračima na ŠRC Šalati, uglavnom skupljat ćemo novčana sredstva po kvartu ali svakako tko je zainteresiran svakako mi se može javiti u inbox za ostale informacije.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ovaj account je prilično zanimljiv.

  • Bosna86
    11.6k
    Puna podrška prijateljskom narodu Kazahstana danas i sutra
  • Nino Bule
    11.6k
    Od malena navijam za tobol.
  • deda
    28.1k
    Ajmo braćo Borati :strong:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Mi uz tobolčare, tobolčari s nama, tovari nam pod nogama.... tobol, tobol, tobol...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.