• Dudu
    2.6k
    U mojoj zgradi živi bračni par u 50ima koji ide dvaput godišnje u Budimpeštu da poprave zubeBosna86

    Reci im da ima u Bosni jos jeftinije :lol:
  • Bosna86
    11.6k
    U Bosni je 10 eura kod privatnika popravak zuba, nigdje nema jeftinije ... Ma ne znam koja je fora sa Madjarskom, ili imaju neki poticaj za zdravstveni turizam ili ljudi tamo idu jer usput mogu posjetiti i Beč i Prag
  • Infinity
    15.3k
    U BiH imas stomatoloske ordinacije u koje dolaze ljudi s autobusima. Mislim da u Bihacu ima ordinacija koja radi samo za te turiste. Gledao sam nekad neki prilog o tom. Nisam uopce bio upucen u to sta je zdravstveni turizam i onda vidim da je to nesto jako popularno. S obzirom da su tu jako blizu Austrija, Italija, Njemacka, Svicarska, sve zemlje iz kojih za 'par eura' doletis u BiH, taj zdravstveni turizam ima jako dobar potencijal. Vrlo je jeftino, BiH je opcenito jako bogata prirodnim ljepotama i to se moze iskoristiti da se ima malo vise pameti. Sve su to zemlje s visokim standardom i dolazak tu na neki popravak zubi im je isplativ.

    Ja sam taman prije nego se ova korona pojavila imao problem. Na kraju mi je covjek vadio zub duze od pet sati. Ja sam skoro odustao i rekao da cu ici na operaciju. Kad mi je rekao da je 30KM bilo mi je zao covjeka. Vise od deset ljudi je cekalo u cekaonici kad sam ja to zavrsio, vise od pet sati je izgubio i 30KM naplati. Ja sam mislio da ce mi uzeti 300.
  • reziser
    6.4k
    uvijek bio, zato se i bojim pokazat na druženju forumaša, ne bi vjerovali koja faca se skriva iza ovog profila :rofl: :rofl: :rofl: .Navijač Dinama

    Nemoj da se ja najavim, onda bi morao i ti ako sam dobro pročitao
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Nemoj da se ja najavim, onda bi morao i ti ako sam dobro pročitaoreziser

    Nismo se tako dogovorili :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Pišete o strancima koji dolaze popravljati zube u BiH i Mađarsku, a ne spominjete da upravo u Hrvatskoj cvjeta dentalni turizam i da valjda cijela Italija popravlja zube u Hrvatskoj.
  • Eduardo
    17.6k
    valjda cijela Italija popravlja zube u Hrvatskoj.xavier

    A pola Hrvatske u BiH :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    Pošto je prije stranicu dvije bilo neko spominanje vjere, iskreno, bilo bi mi zanimljivo kako stoje ljudi ovdje. Znam da je večina navijača desno političko okrenuto, ali ne znam jel su večina vjernici ili ne

    Evo mogu za sebe prvi, ateist sam. Protiv katoličke vjere nemam ništa protiv, dapače neka ljudi vjeruju, treba, vjerovat. Npr. ne vjerujem u život poslije smrti. Ne vjerujem u dušu vječnu koja izlazi iz tijela. Nakon smrti vjerujem u crninu. Istu crninu koja je bila prije nego što sam se rodio Priče kako je svijet nastao nije da me previše brinu ne želim razbijat glavu oko toga, nekako sam stava da nikad niti nećemo otkriti točan odgovor.
  • Infinity
    15.3k
    Ja vjerujem da je zivot lijep.
  • deda
    28.1k
    Deda je agnostik. Vjerujem dok me ne zajebeš, ali isto talo moju vjeru moraš zavrijediti.
  • Kwedi
    3.8k
    bilo bi mi zanimljivo kako stoje ljudi ovdje. Znam da je večina navijača desno političko okrenuto,Majki-Papi2111

    Imao je anketu @Neki tip sa Zapada pa su rezultati šaroliki
  • Bosna86
    11.6k
    Vjerujem u život nakon mamica :smile:

    Nezadovoljan stanjem u Katoličkoj Crkvi krenuo sam pohađati tradicionalne katoličke mise i malo vise istraživati o tome... Preporučio bih svakome tko traži nešto drugačije i iskrenije u vjeri da pruzi šansu takvom obliku misnoga slavlja
  • og1986
    2.9k

    Može li neki sažetak ankete za nas koji smo noviji ovdje ?
  • Ero
    934
    Rimokatolik.. Nisam baš zadovoljan sa nekim postupima,ali Bože moj..U to neću,valjda papa zna šta je dobro,šta ne. Milijun puta sam ogorčeniji na GNK, pa i dalje navijam za Dinamo, niti mislim baš zbog toga "prelazit" navijat za drugi klub
  • Dino
    2.2k

    Katolik sam, redovno prakticiram svoju vjeru. Iako danasnje drustvo takav nacin zivota prikazuje konzervativnim, sebe smatram razumnim po tom pitanju.

    Imao sam malo drugaciji religijski put od ostalih buduci da su moji roditelji razlicitih vjeroispovijesti, stoga su meni prepustili da sam odlucim kuda cu i hocu li zapravo odabrati zivot s religijom. Tako sam sakramente primio dosta kasnije nego sto je to “normalno”.

    Da ne duljim, glavni razlog zasto vjerujem je vrlo jednostavan - zahvalan sam sto sam dobio priliku zivjeti svoj zivot i volim ga bas takvog kakav je. Mozda jest prosjecan hrvatski zivot, al je moj, i kak bi infinity reko, lijep je.

    Smatram da se nista ne smije uzimati zdravo za gotovo i da se svaki pa i najnebitniji trenutak treba cijeniti jer ne znas koji ce bit posljednji...barem na ovom svijetu kakvog poznajemo.

    Hvaljen Isus i Marija.

    P. S. Sad mi pada na pamet pjesma “Seks, zdravlje i pravoslavlje”. Naravno, nije bas najucestaliji religijski odabir medu Dinamovim navijacima, medutim prikazuje onu drugu stranu gdje velki vjernici u Crkvi postaju najnizi sloj drustva po izlasku iz iste, i tako iznova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.