• Mlađi referent
    10.4k
    Mene sad samo zanima u slučaju da osvojimo naslov, hoće li ovi novinari veliki dušebrižnici za Dinamo i njegovu školu, tovarski novinari, a i naši navijači koji su toliku paljbu radili po svemu i gurali taj juniorski nogomet okrenut ploču pa reći, ok, fair play Dinamu, ipak nisu potpuno smeće ili će odjednom juniorski nogomet postat ipak samo ono kaj on uistinu jest, a to je priprema za seniore?

    Neviđena drama u Dinamovoj školi koja i dalje redovno proizvodi igrače od više milijuna eura i koja je, eto, jednu tekmu od osvajanja naslova prvaka. Sad će ako uzmemo to, sigurno bit sve med i mlijeko, ako ostane nekakav X uz našu potpunu dominaciju, e onda se vraćamo na ovaj apokaliptični scenarij.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Kranjča kao za Ligu prvaka.Mali dioničar

    Nije mi palo na pamet. To je jos bolja opcija.
  • Captain America
    13.3k
    gurali taj juniorski nogometMlađi referent

    Sad će gurat kadetski.
  • deda
    27.6k
    Realno ta juniorska titula nije nešto prebitno. Slađe je to što bi mogli zeznut tovarčiće. :cool:
  • Guinness
    1.9k
    Mi smo s druge strane presli s 'nebitna omladinska Liga prvaka' do 'bitno juniorsko prvenstvo Hrvatske'.Infinity

    #nismoisti
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ne kuiš ti to, u kadetima se stvaraju juniori, a ti juniori se onda profiliraju u seniore, tako da je to najvažnija generacija kluba. Sramotno je da Dinamo to nije osvojio, raspad, raspad!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Mi smo s druge strane presli s 'nebitna omladinska Liga prvaka' do 'bitno juniorsko prvenstvo Hrvatske'.Infinity

    Mislim da nije bitno samo prvenstvo koliko da smo ispred dice o kojoj se pola godine piše i priča, a navodno u akademiji nam rasulo.
  • Nino Bule
    11.3k
    Podrzat nase u subotu i to je to, ne bi bilo lose prebacit na kranjcu
  • seljak86
    2.3k
    Cilj nam je uništiti i zgaziti svaki njihov tračak nade u bolje sutra. Želimo im vječno sivilo i beznađe.
  • NORTE
    9k
    Ajmo mi juniorima dinama pomoći do titule i LP, a ne gledat što pišu drugi, uostalom ovo je tema za naše.
  • NORTE
    9k
    bitno juniorsko prvenstvo Hrvatske'.

    Koliko se sralo o tom sto se stalno pise o njihovim juniorima, mislio sam da ce ovdje na kraju sezone eventualno netko napisati koji su nasi juniori zavrsili i to je to. A onda se prati juniorski derbi kao da je Liga prvaka, pa se prati Hajduk u Osijeku, pa se sad racuna jel bod dovoljan za titulu itd.
    Infinity
    Znači uvijek je bilo "luđaka" koji su pratili juniore (deda je mislim među njima), svi pratimo kakvi su u LP, tema je otvorena kad i zona prije 5 godina, i normalno je da se u situaciji zadnjih kola prati kako stoji jedini konkurent, kao što je normalno i da se u ovakvoj situaciji za titulu više piše i prati stanje.
  • Jurki
    8.4k
    Nebitno dal mi osvojili naslov u juniorskoj konkurenciji, cinjenica je da nam treba remont kompletne skole s kojim se zapocelo.
    Isto tak je Šimiću jedan od glavnih zadataka kak je bilo iskomunicirano od strane kluba restrukturiranje Škole.
    Da je sve super onda nebi Butina i neki treneri vec otisli.
  • Infinity
    15.2k
    Naravno. I ja sam sam pratio juniore do prije par godina. Sad eventualno pogledam rezultate. Ne tvrdim da se ne treba pratiti, ja sam misljenja da treba, ali se bojim da si preskocio bitan dio moga posta da bi shvatio poantu.
  • Nino Bule
    11.3k

    Promjene trebaju, mislim vise u kadru nego metodici rada ali na simicu je da to odluci pa cemo vidjet za 3,4 god kakvo je stanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.