• Salva
    2.3k
    Kad i gdje se igra za vikend?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Dica se još nisu oporavila od slike fritula.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kad i gdje se igra za vikend?Salva

    Subota u 11.
  • Mali dioničar
    14k
    Senzel nije trener za Dinamo, igraci su samo njegova preslika....ima kvalitete ali nismo momcad....to je bilo jasno i to sam napisao jos kad su igrali LP. Senzel meni jedan od gorih trenera koji rade u Dinamu.Orc123

    Kaj ima?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Budimir nakon demoliranja Mladosti: ‘Cijela sezona sad nam staje u meč s Osijekom, oni još doma nisu pali, sad će‘

    Ovak je tekmu u osijeku najavio tovarski trener
  • kajsitilud
    190
    tko osvaja ako mi igramo X, a hajduk dobije zadnju. Imat cemo jednako bodova
  • miro
    3.1k
    Hajduk jer su nas dobili u ZG, a kod njih smo odigrali 1:1
  • blackbully
    4.4k
    Ne znam kako Čurkoviću nije neugodno onako komentirati utakmicu. Toliko zgražanja nad prekršajima, nadoknadom...

    Čak sam i Utakmicu po utakmicu počeo gledati jedino kada ga Boban mijenja.
  • Klenx
    4.1k
    "Ma nije toliko bitno biti juniorski prvak" sa juga za 3, 2, 1...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Već idu komentari tovara da kaj se juniori Osijeka tak bore za 8. mjesto i da tako sigurno ne budu protiv Dinama. Btw i nas je Osijek doma dobio.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Prebacit tekmu na Maksimir i otvorit tribinu zapad dolje za godisnjake i sve ostale kaj oce pogledat. Karta jedan dva eura ili besplatna nebitno. Tekma je odlucujuca i vjerujem da bi juniori voljeli podrsku. Onaj mali terencic kod Borongaja i premalen za sve.
  • seljak86
    2.3k
    Svi na tekmu! Nema spavanja do 12 :lol:
  • Mali dioničar
    14k
    Prebacit tekmu na MaksimirNitkoBitan

    Kranjča kao za Ligu prvaka.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Prebacit tekmu na Maksimir i otvorit tribinu zapad dolje za godisnjake i sve ostale kaj oce pogledat.NitkoBitan

    APSOLUTNO PODRZAVAM!
  • Infinity
    15.2k
    "Ma nije toliko bitno biti juniorski prvak" sa juga za 3, 2, 1...Klenx

    Mi smo s druge strane presli s 'nebitna omladinska Liga prvaka' do 'bitno juniorsko prvenstvo Hrvatske'.

    Koliko se sralo o tom sto se stalno pise o njihovim juniorima, mislio sam da ce ovdje na kraju sezone eventualno netko napisati koji su nasi juniori zavrsili i to je to. A onda se prati juniorski derbi kao da je Liga prvaka, pa se prati Hajduk u Osijeku, pa se sad racuna jel bod dovoljan za titulu itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.