• Crusades1986
    9.7k
    Prijedlog za klupski marketing... kad se stavljaju obavijesti o početku prodaje ulaznica za neku utakmicu da se stavi slika naše tribine/a (ak je gostovanje, stavi se slika s zadnjeg gostovanja na tom stadionu), a ne igrače za vrijeme trajanja utakmice ili poslije kod slavlja s navijačima.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nekad to čak i naprave, al sigurno im to nije praksa.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Da mi je netko prije pola godine rekao da ce NK Dinamo cestitat Futsal Dinamu, trazio bih papire za Vrapče.
    :heart: :heart:

    #NekaNovaLijepaVremena
  • superhik
    10.3k
    ili koristiti font udarnog transparenta grupe i stih pjesme. Nadamo se samo da nije sve samo šminka prema van i da stvarno su došla nova vremena.

    scy6fklmel72xkh2.jpg
  • plavi67
    920
    Ulica vodi klub
  • Mali Zeus
    9.6k
    Sinergija kluba i navijača, sinergija 'velikog' i 'malog' Dinama, legende u upravi i na mjestu trenera.

    Nadrealno sve skupa. :love:
  • NORTE
    9.1k
    Možda sam već to i napisao, ali svejedno pišem.
    U dinamovom tramvaju (starom) se nalaze stari plakati, još kao najava za tekmu protiv Seville čini mi se.

    To bi valjalo promijeniti u nešto novo, npr. poziv na kupnju godišnjih uskoro.
  • NORTE
    9.1k
    Ovom futsal Olmisumu već po ovim banerima u dvorani vidiš da im je netko odradio space shuttle marketing, nisam im gledao ostalo, ali ovo je baš jako dobro. Nešto na što se u Futsal dinamu mogu ugledati.
  • xavier
    11.1k


    Ja jedino nikako ne mogu prihvatiti tu zeleno plavu kombinaciju boja. Baš mi je ko šaka u oko.
  • NORTE
    9.1k
    Ja jedino nikako ne mogu prihvatiti tu zeleno plavu kombinaciju boja.xavier
    Meni je to jako dobra kombinacija i izdvaja ih od svih drugih, takvo što je u sportu baš rijetkost, a da su drukčiji pokazali su i dužim odbijanjem stavljanja reklame kladionice koju im nalaže Hns i plaćali penale zbog toga. I to spada u marketing kluba tj. odnos s javnošću ili svojim navijačima.
  • NORTE
    9.1k
    Dobra odluka dinama za ulaznice i to sad trebaju maksimalno dobro proširiti svojim kanalima.
  • maddaddam
    2.9k
    Ja jedino nikako ne mogu prihvatiti tu zeleno plavu kombinaciju boja. Baš mi je ko šaka u oko.xavier

    Cetina i more? Ima smisla, ali nema oku ugodnu zavrsnicu.
  • Pop corn
    5k
    Komunikacija Igora Biscana ne samo danas u medijima, već ovih dana sa istupima na TV i print intervjuima je odlična. Tempirano kako treba. Nema floskula, iskren je i autentičan.

    Isto tako nastavljaju se istupi igrača, Ivanušec na Indexu dobar intervju i komunikacija. Bočkaj isto neki dan. Vidi se da se ne uništavaju intervjui u autorizacijama, već se pušta da se igrači izraze iskreno


    Vidi se da se može raditi dobar posao i to će sigurno pomoći u svemu oko Dinama.

    Sinoć Baturina s frendovima na zelenom sektoru u Ademi majici. Odličan potez malog jer tako pokazuje klupski smjer.

    Društvene mreže Dinama već par tjedana rade sjajno, uz rame europskim gigantima.

    Sve u svemu, jako veliki napredak od ožujka.
  • lucky luciano
    259
    Slažem se. Još da se yt kanal malo probudi sa malo raznovrsnijim sadržajima bilo bi top. Ali i ovako sviđa mi se ovaj marketinški zaokret zadnjih mjesec dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.