• masacusec
    3.1k
    Majica 3x bolja nego onaj lanjski cirkus!
  • SAS1987
    13.4k
    Nije bio lani neki problem da je bilo premalo majica jer su ih prodali neku brutalnu brojku? Ili sam nešto pobrkao?
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Meni osobno bolje prosle godine, ali stvarno nema smisla kvocati radi majica od par eura kao da ce netko iskrcat citavu ušteđevinu na nju
  • Mali Zeus
    9.6k
    Kaj fali majici?
    Bolje ovak jednostavna nego nakrcana, da pišu cijele Ilijade i Odiseje na njoj.
  • dotepenec
    98


    Ja sam baba, a vi ste mimozice :lol:

    Ako se zadovoljavate prosječnošću, sve ok.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Al dobro kaže @db-izbjeglica, majica je već morala biti online.
  • Draž
    1.1k
    Direktor marketniga "nogometnog" imena i prezimena je i dalje onaj koji je vrlo glasno osporavao promjene i odjebavanje Glavinih poltrona na skupštini.
    Nije radio prije ništa, ne radi ni sad. Čemu čuđenje kaj već nema šampionskih artikala u prodaji.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Znači došlo je do promjene na društvenim mrežama. Vidi se napredak
  • SAS1987
    13.4k
    Jos vise od razlike u bodovima upada u oci gol razlika između Dinama te Hajduka.
  • Robi T
    213
    jry7iiveywaxsil9.png
    Odlično!
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Možda sam danas naporan jer sam ostavio valjda 15 komentara u jednom danu ali znam da ovaj forum čitaju ljudi iz kluba i imam jedan prijedlog. Možda bi bilo dobro da igrači Dinama svaki put izlaze na teren sa pjesmom ''kako je dobro vidjeti te opet'', da to bude naš ''you'll never walk alone''. Ne mora svaki put biti spektakularno jer nekad bi se ta pjesma izvodila i protiv Istre pred 3000 gledatelja ali kada je pun stadion bila bi fora to slušati umjesto onih skladbi poput ''dobar, loš, zao'' kakve se inače puštaju. Znam da se i dosad puštala ali to bi znalo biti 10 minuta prije izlaska igrača i slično, ja bih htio da to bude baš kada igrači izlaze na teren. Pa čak i manji klubovi poput Hajduka imaju za izlazak pjesme poput ''Dalmacijo moja ružo procvala'' i bilo bi normalno da jednu takvu pjesmu ima i Dinamo.
  • Captain America
    13.6k
    Doslovno bilo što je bolje od skladbe koju sad puštaju prilikom izlaska na teren. Ne znam kako je netko mislio da je uopće dobra ideja to puštat za nabrijavanje prije nogometne utakmice.
  • Dinamosaur
    958

    Sad si ga fakat prećero,prešal si granicu kako god okreneš. Jel može igrače i publiku nekaj nabrijat ko naša himna?!? Upravo ta je naša dizalica a ti bi ju mijenjao?!
    Jel bi Liverpool svoju maknuo zbog "Cant buy me love"?
    Ajd poslušaj ako nisi


    https://youtu.be/7tc7G2s4pKE
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.