• Imamo Dinamo
    3.3k
    Ovo je sigurno novi admin. Ili su starog pustili s lanca, u svakom slučaju, velik napredak
  • NORTE
    9.2k
    Šampionske majice na igračima izgledaju baš loše.
    One zadnje su bile space shuttle za ove sad.

    z8wc3x4kbelrnszd.jpg
  • NitkoBitan
    12.2k
    Šampionske majice na igračima izgledaju baš loše.
    One zadnje su bile space shuttle za ove sad.
    NORTE

    To je tvoj osobni dojam. Meni su bolje ove novije cist zato sto plava boja vise dolazi do izrazaja. Proslogodisnje majice su mi cisti kic sa zlatnim slovima (i engleskim champions).
  • Mrvica
    3.3k
    Meni osobno ova bolja 15 puta nego prošla, da se razumijemo imam i prošlogodišnju i ne skidam sa sebe :blush:

    [url]http://FB-IMG-1682885676113.jpgimg hosting
  • SAS1987
    13.4k
    Nije loša majica al ipak ocekujem da ce sledjece sezone biti još bolja :smile:
  • blue heart 72
    1.4k
    U srijedu dolazim na par dana u HR, znate li možda hoće li do vikenda biti tih majica "prvaci" u fan shopu?
  • dotepenec
    98
    Majica očajna, pijačarska
  • blue heart 72
    1.4k
    kakva god da je, lijepo ju je imati. Inače meni nit je loša, a nije ni da mi je ono top. Neki prosjek, ali nije ni bitno. Jedna više u kolekciji tih "šampionskih"
  • dotepenec
    98


    To je i problem, prosjek=očajno, reda radi je to netko napravio bez imalo volje. Ne znam ima li itko u tom marketingu oči uopće.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    majica k'o majica...nekom će se svidjeti, nekom neće, bitan je sadržaj - majica koja se izdaje povodom osvajanja prvenstva.

    problem je što je još uvijek nema u webshopu...kao ni nekakve kape, šala, šalice, kemijske olovke, rokovnika, postera i slično...

    iste sekunde kad završi utakmica kojom se potvrđuje naslov prvaka, takve stvari MORAJU biti na raspolaganju putem webshopa, a prvi radni dan nakon utakmice i u službenim trgovinama. kad će se takve stvari najviše prodavati...pa upravo u prvim satima nakon događaja. pogotovo što ovaj naslov nije nešto što je palo s neba, tjednima je sasvim izvjesno da će se potvrditi par kola prije kraja prvenstva.

    ja trenutno želim kupiti tu majicu, nekakvu kapu i nositi ih okolo, ali ne mogu!
    za par dana čovjek uđe u kolotečinu, zaboravi, svakodnevne obaveze, posao i možda ishlapi... meni kao čovjeku koji natprosječno prati sve o klubu, a kamoli nekom tko nije toliko "zadrt".
  • bluepower86
    777
    Bas je dobra,lijepa i jednostavna majica za razliku od proslogodisnjih.Ostavite se kritika sta bi vi da majica od 5e bude u rangu ovih od 100e samo kukate nesto.Svi u Osijek!
  • Mr Anderson
    5.4k

    Tak si ko neka stara baba, samo kvocaš. To je majica za ovogodišnji naslov prvaka koja će koštat par eura. Bolja je od prošlogodišnje. Sljedeće godine bude još bolja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.