• criticus
    1.1k
    Svećenik u Čapljini jucedon

    Fra Bonifacije ❤️.
  • kibic
    991
    Mene zanima kakvih sad incidenta je bilo u tunelu. Koja neman je dreknula i nasrnula na švabu. Jer nikaj nismo vidli nit čuli od Tunelleaksa.
  • NORTE
    9k
    Zar nisu u VAR sobi jucer bili nasi suci?jedan u nizu
    Ti ovo ozbiljno pitaš?
    Normalno da u ovom slučaju svi suci moraju biti iz iste zemlje zbog međusobne komunikacije.
  • Peškaman
    2.4k

    Kažem ja fino, plava je Hercegovina :)
  • markoli
    1.6k
    Iz Čapljine smo nedavno imali tri igrača (oba Šutala i Menalo). Preko granice Petković i trener Jakir.

    (P.S. Nebitno za temu, ali ova dva na snimci su samo kolokvijalno fratri, jer su iz franjevačkog reda izbačeni još 1998. godine i imaju zabranu bogoslužja (čitaj nisu svećenici) izrečenu od Vatikana.)
  • Antonio bbb
    227
    Ako ih dobijemo u kupu, onda će im sve lađe potonuti jer nema ništa ni od lige ni od kupa, ali ne znam zašto bi htio da izgube na Rujevici. Ipak, Rijeka je prva i sad se moramo s njom borit za naslov, pa zašto ne bi ona odigrala barem izjednačeno s Hajdukom, a onda, što se mene tiče, neka Hajduk izgubi sve utakmice do kraja sezone.
  • Jurki
    8.4k
    1. April?Efes Pilsen

    Naravno :rofl:
  • jedan u nizu
    5.7k
    Ti ovo ozbiljno pitaš?
    Normalno da u ovom slučaju svi suci moraju biti iz iste zemlje zbog međusobne komunikacije.
    NORTE

    bilo je nekih natpisa da ce u VAR sobi ipak biti nasi suci, sto je naravno nebulozno, pa sam zato pitao.
    Kod HNSa me nista nebi iznenadilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.