• db-izbjeglica
    12.8k
    Teoretsko pitanje... zamislimo da je jučer sudio dario bel ili patrik kolarić....apsolutno identično odsuđeno, svaka odluka ista kao i u slučaju njemačkog suca.

    Jel bi danas po medijima bila hajka na domaće suce jer recimo nisu sudili penal za magarad u situaciji kad se ristovski sam pogodio u ruku?
    Imali smo i banalnije slučajeve zbog kojih se pokrenula lavina.

    Ovako... apsolutno ništa, tišina.
  • Jaro
    5.6k
    Jel bi danas po medijima bila hajka na domaće suce jer recimo nisu sudili penal za magarad u situaciji kad se ristovski sam pogodio u ruku?db-izbjeglica

    Bila bi hajka, ali nebi tako odsudio - nakon 6,5 minuta VARa bi barem jedan (Riletiva ruka ili slustanje Kalinica) dosudio kao penal...
    Takodner Laszlo i Kalinic nema sanse da bi dobili zute. Nebi ni RPG ni Kaneko vjerojatno... igralo bi se jos manje, mahanje (Ademi, Rile, Misic kod nas, svi kod njih) bi bilo konstantno...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Iskreno, po hnl kriterijima... mislim da bi i dinamo dobio penal zbog starta livaje na ademiju.
  • Jaro
    5.6k
    vjerojatno - takodjer nakon 5-6 minuta VARa...

    Edit: kod nasih se VAR koristi za sve jer glavni su vise manje prestali suditi - a pravilo je da se javlja na "clear and obvious" greške...
  • Ludovic IX
    5.5k
    a ja sw nadam da će na Kantridi izgubiti..ma nek izgube 5-0. Da propadne, nek se ugase ako ima sreće. Ne želim da mi hajduk ista pomaže. Njima želim samo poraze
  • lucky luciano
    259


    Uživajte još jednom i sretan Uskrs svima :kiss:
  • Mr Anderson
    5.4k

    Mislim da bi mogli Gorana Sabljića postaviti. On im je najozbiljnije ime koje imaju u klubu.
  • San Lorenzo
    11.5k

    Uglavnom šute par dana kad izgube, počnu se javljati kad se prašina slegne, pa malo po malo i deset dana nakon utakmice je priča o oružanoj pljački.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Iskreno, po hnl kriterijima... mislim da bi i dinamo dobio penal zbog starta livaje na ademiju.db-izbjeglica

    Ja mislim da ne, radi pritiska domaćina i "mira" u državi ipak nije bilo tolkog intenziteta. Barem je tako izgledalo iako je Ademi bio u bolovima pa mi nije to baš najjasnije, ali zato ona situacija napucavanje ruke ristovskog bi jedva čekali da sude kao penal.

    Ma sve je jasno čovjek je odsudio maestralno. Od sudačke nadoknade hladne pa do žutog kartona klaunu kaliniću. Pokazao je našima sudcima di im je mjesto u ovakvim utakmicama, ispred TV u učeničkoj klupi. Smiješno mi je kad pričaju da uskoro ulaze u elitu.
  • reziser
    6.4k
    Sudac je odsudio odlično. Moramo priznati da je imao i veliku pomoć igraca koji se nisu usudili skakati na svaku njegovu odluku,jer su znali da ih nece jebati,a on nije imao nikakvog pritiska,njemu je ta tekma bila kao i svaka druga,čak i lakša..Jer mu se jebe za HNL...

    Da je naš sudac sudio identično, svi igrači bi se zaletavali do njega,a on bi bio pod stresom 'odlaska na more,prijetnji obitelji.'

    Tako da je za dinamo dolazak stranih sudaca jako dobar.

    Generalno nije dobar, jer će se tek vidjeti posljedice na utakmicama gdje će opet suditi naši suci...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Bit će dobar ako će ovi naši shvatiti da ih boli briga kome sude. Nek pogledajj jučerašnje suđenje i sude svaku ko ovaj jučer. Prva ili zadnja minuta, oštar faul je žuti. Nema penala za svaki kurac a na svaki podignuti glas prema sucu, žuti
  • reziser
    6.4k
    lako je to tu reći, napisati, naši suci su iz nasih krajeva, poznati sirem gledateljstvu, i samim time primitivizmu i prijetnjama...
  • criticus
    1.2k
    Ne postoji gadljivija skupina ljudi u ovoj državi od te nakupine fekalija, a novinari su im posebna pričdb-izbjeglica

    Ne se sekirati. Klub im samo treba poslati javnu zahvalu za reklamu skupa sa linkom na webshop. Predlažem i akciju za vikend sa kodom za popust SlobodnaDalmacija10%.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    našim sudcima treba iza leđa stat hns. Hns je taoc nekim dijelom taoc komunista sa juga. Kad bi hns kažnjavao ponašanja hajdukovih članova stožera, pojedinih igrača sve bi bilo drugačije. Svašta im se dopušta, samo primjer da je nekažnjeno prošao napad na sudce protiv lokomotive.
  • reziser
    6.4k
    našim sudcima treba iza leđa stat hns. Hns je taoc nekim dijelom taoc komunista sa juga.Doktor Kunić

    tu sve počinje i zavrsava.... suci su prepusteni sami sebi, Bruno Maric je pokusao stati iza njih pa se maknuo zbog prijetnji, isto tako se zbog prijetnji maknuo i Strahonja

    vidi se da su u strahu i miču se .... jer nisu zasticeni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.