• reziser
    6.2k
    u drugo pol krenut agresivno, pritiskat ih...pa nek se oni brane...jer ovak necemo doc ni blizu gola
  • dzis
    575
    Izgledamo kao da je sa druge strane prime Barca a ne paok
  • Yovitssa
    317
    Evo, svi ostali su super odigrali, jedino je Hoxha lošMr Anderson

    Jedino on može imati 2+ popikavanja u vlastitu nogu na svakoj tekmi.
    Istrpio sam i Polovaneca i Čalu i Kastratija (da ne nabrajam dalje), Hoxha je nova dimenzija. Ali neka ga Jakor istrpi!
  • Mihaljević
    8k
    Ustani Bane da ja legnem
  • Juznjak
    3k

    Nisu ovo nikakve oscilacije nego je Jakirova taktika da se igra na nulu osim ako nužno ne treba pobjeda. Oba derbija protiv Hajduka je procijenio da treba igrat na nulu, utakmicu protiv Sparte također i onda ovu utakmicu opet. Kukavica je, neznalica i donosi jako loše odluke.
  • Dinosaur21
    1
    Kulenovica lijevo, on ce jedini grist
  • reziser
    6.2k
    druge strane prime Barca a ne paokdzis

    i da je barca s deruge strane, pokazi muda, igraj! budi agreivan
  • juan
    57
    Prolazimo sta se tresete koji k
  • Krizy
    35.9k
    Ma idemo se fokusirat na prvenstvo. Pobjedit Rudes i ohladit glave.

    Imamo jos drugo poluvrijeme pa cemo vidjet, al nema potrebe za dramom ak ispadnemo.
    NitkoBitan

    Pokazatelj kolika je ovo sramota je da bi Jakirović u slučaju ispadanja bio prvi trener od 2016. koji je izgubio dvije utakmice u sezoni s tri pogotka razlike.

    Odnosno prvi nakon razdoblja od dolaska Nenada Bjelice.
  • marcio amoroso
    32.2k
    dosasni ste sa jebenim komentarima!! Šta vas tjeraju da čitate??
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Nemogu vjerovati da je nekima xohxa najvecih problem pa samo po njemu. Pa Rile katastrofa ,misicu uzas , sucica nigdje , špikic nista , pa neva nam je najbolji igrac a giøubimo 3-0 na poluvremena ljudi. Nemozemo se sastaviti sa loptom. Najbolje je od svega kao sto je neko napisao da i ovakvi losi jos imamo sanse , ako samo gol drugi pada sam uvjeren sam. Mi gore nemozemo ,a Dali oni mogu ovako nastavit sumnjam. Kostao ih je ovaj presning . Ajmo zabit pa proci
  • Maki2
    435
    Vidimo se za 45 minuta sa vizom za cetvrtfinale. Pozdrav.
  • Ali
    1.9k
    U 45 minuta smo mi u bitnoj utakmici dopustili nekom jebenom paouku 12 udaraca prema golu !!!!
    Kad gledas da je lopta kod paoka bila 56% znači svake dvije minute oni nama pzcaju po golu ?
    Ali da xoxha je defenzivno odlican... pa sa desne polu distance paokov veteran od 38 dolazi gore i popije kavu prije nego centrira...
    Losije poluvrije vidio nisam dinama nikada !

    A kreten od trenera ide kod treceg gola gledati na tabletu jeli zaledje ili kaj god... pa majku mu ti si trener ti trebas tu minutu dok se ne krene sa centra preslozit ekipu... jeb'o te tablet...
  • seljak86
    2.3k
    Uđeš u POLUVRIJEME s +2 i završiš ga s -1. Dovoljno rečeno.
  • Blueshadow86
    929
    Protivnički prekidi (slobodnjaci i korneri) protiv nas su pola gola. I to već tako traje, traje, traje i traje...


    ...i traje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.