• dinamozivivjecno
    1.6k
    jel ima netko snimku kad su sjever i zapad jedno 4 minute navijali zajedno
  • Probirštift
    286
    Brodić je danas fulao onaj prazan gol i nije pucao penal mogao je imat 3 gola bez pardona
    Da je zabio 4 gola u 2 tekme to bi već bilo za startera stvarno ga trebamo više iskoristiti
  • rioda
    2.6k
    Halilović danas pretrčao 12.5 kilometara :clap:
  • superhik
    10.4k
    Lijepa gesta Maxa. Kratko je trebalo da od pokojnika postane pukovnik. Pokazuje pravi Purgerski štih svojim zalaganjem i borbenošću. Što je rekao Emil Perška, od kuda god došao u klub, samim dolaskom moraš postati Purger.

    https://www.instagram.com/p/C351GK0rwMp/?igsh=MTRzaWt6cml2aGJyag==
  • NitkoBitan
    12.3k
    Halilović danas pretrčao 12.5 kilometararioda

    Jel to podatak iz prijenosa il? Volio bih vidjet tu statistiku svakog igraca svaku utakmicu.
  • Nisi više onaj isti
    122
    jel ima netko snimku kad su sjever i zapad jedno 4 minute navijali zajednodinamozivivjecno
    Zapad nek nauci Serbus Zagreb do kraja...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    lagano odrađeno, sa igračima iz drugog plana, sve odlično, pospremiti u ropoarnicu povijesti i ajmo dalje.
  • rioda
    2.6k
    Spomenuli su u video intervjuu za klupsku stranicu sad nakon tekme
  • Jurki
    8.8k
    Pohvale klincima bili su stvarno odlicni i glasni. :clap:
    Bilo bi lijepo da se na manje tekme cesce na zapad pusti te klince.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Otkud njima ta statistika :chin:

    Nek nama na Zoni daju brojke da baratamo s njima haha.
  • Krizy
    36.6k

    Vjerujem da su podaci s muškog grudnjaka kojeg svi igrači nose :grin:
  • Kepec
    4.8k
    Iskreno falile su ove tekme. Par tisuća ljudi, nema gužve po cesti, nema gužve na tribini, nema gužve na wcu i pivi. Znam da većini koja ovo sad čita misli gle budalu draži mu je prazan stadion, ali tko razumije razumjet će.

    Ova druga postava ili kako ju već nazvat me ugodno iznenadila. Jako rastrčani i željni igre, di ne bi bili. Drago mi je zbog sve četvorice koji su zabili. Brodić drugi gol u dve tekme :cool: .

    Zapad je opet odgovarao na Dinamo kada se "nije trebalo". Onda je sa štange rečeno da idemo na iscrpljivanje tko prvi popusti. Hvala na ovom videu jer mi se činilo kako je to puno kraće trajalo, tek sad vidim koliko dugo smo si dovikivali. Da nije suđen penal trajalo bi to još, ali je ekipa počela pljeskati zbog penala.

    Zatim Serbus dragi Zagreb moj sa Zapadom. Vrh je bio kada je tek nekolicina sa Zapada odgovorila pa im se zviždalo sa Sjevera :rofl: .

    Bravo igrači, bravo treneru, pokazali smo širinu rostera o kojoj se uvijek priča. Utakmica koja nam je svima trebala, kako igračima koji manje igraju odnosno ne igraju tako i nama koji volimo s vremena na vrijeme ove "manje" tekme.
    Od ostalih vijesti Plavac se opet raspravlja s ekipom po forumu tokom tekme.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    meni osobno najbolji trenutak utakmice, kod vidovićevog gola onaj tenkre na golu gorice traži ofsajd :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

    slika.png
  • dzg717
    947
    Do prije dva tri tjedna-bojao sam nadolazećih utakmica i ono što nam nosi Rijeka i Poljud krajem 3mj. Nekako sad čekam taj Poljud više nego ikad u posljednjih nekoliko sezona
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.