• Nolifer
    6.7k


    Njemu je ovo dobra utakmica... O majko mila.. :rage:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Pragmaticno negledljiva utakmica za obje ekipe, jedino dobro po ovom terenu su 3 boda i sto se vidjela neka zelja
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam isto zadovoljan. Vidio sam ideju. Optimističan sam za nas. :smile:
  • Jurki
    8.7k
    Vidio sam ideju. Optimističan sam za nas.Majki2111

    Nemoj trolat..iovak smo svi zivcani.
  • San Lorenzo
    11.6k

    Faca u thumbnailu je sve. :rofl:
    Lik se sprda sa svima nama, on i kad gubi pobjeđuje, jer ga čeka slatka otpremninica.
  • Nino Bule
    11.5k

    Kakvu ideju srcati ?
  • BigZ
    393
    Je li ovom pobjedom kupio mir na klupi?

    "To je pitanje za klub! Jasno mi je da je u Dinamu mir samo do sljedeće utakmice, da se očekuje pobjede. I ja sa svojim stožerom trudim da napravimo pobjednički niz."
    Sibirski plavac

    Kada se to klub izjasnio ili oglasio u vezi icega? Mozda je tu naviku tesko iskorijeniti - "Nosi tu kuvertu i suti, nitko te nista nije pitao!" Kad je ona ikad odgovorila na neko pitanje??
    Cereka se po lozi dok gubimo 0:3, ne dostavi papire Fiorentini u roku, ne obavijesti Brekala koji je update...

    Tlak mi je preko 200
  • dzg717
    941
    Petkovicu 0(nulo)
  • Majki2111
    2.6k
    puno direktnije se igra, ne ide se u širinu. Vezni se puno okomitije kreću bez lopte.

    Igramo reaktivnije u odnosu na prije. Nogomet kakv smo igrali prije 4 godine od kad je došao Majer možemo zaboraviti. Stilom vratili smo se u u 2018.

    Igri smo puno više okomitih lopti i time je dosta igrača naših iza lopte i nismo dali nešto puno šansi Istri. Nismo šupji bili ko unazad par tekmi.

    Tako sam ja to vidio. Zadovoljan sam.


    Pa vidio si Jakira. Pljeskao je u drugom poluvremenu na neke reakcije defanzivne. Uveo Tibicu Halilovića na krilo. Bilo je samo da se ne primk gol. Ako ćemo tako igrati. Nemam ništa protiv. Defanzivni Dinamo.
  • austrijanac
    2.7k
    Vezni se puno okomitije kreću bez lopte.Majki2111

    To da.

    Ali svejedno bi te kretnje, pogotovo iz prvog poluvremena, pokazivao klincima kako se ne kreće.

    Jer je ono komedija bila.
  • Majki2111
    2.6k
    U ne znam sad iz glave. Al Ademi je ulazio u 16. Perković zatvorio drugu i zabio gol. 16erac nam je ovu utakmicu bio pun.
  • austrijanac
    2.7k
    Ademi i inače ulazi najvise a ne donosi apsolutno ništa.

    To što nam je bio pun 16m ništa ne znači.

    Pa pobogu 55% lopte i 2 udarca u okvir, protiv 9te ekipe lige.
  • Sljeme
    1.8k
    Napokon 3 boda. :victory:
  • ruicosta
    92


    Probali smo to i zavrsilo je odlično. 3+ i oba daju, a sad nakon odlicnih priprema bi samo 3+ bio zicer...oba daju dosta riskantno
  • hardek
    1.4k
    Hvala bogu pa sam bio u avionu dok se igrala tekma i nisam mogao gledat tekmu. Pogledao sam sada sažetke, ako se to uopće tako može nazvati jer nije bilo apsolutno ničega. Ono što mi je zapelo za oko u ovo malo što se moglo vidjet, šta se događa s Brunom? Nikad nije bio agilan ni brz, al brate mili izgleda ko da u štucnama nosi utege od 10 kila
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.