• i more je plavo
    891
    Jel Deni Juric jos ozlijeđen ?
    Svi napadaci se izrotirali u zadnje 3 tekme i neznam koji bi trebal poceti u Rijeci, po viđenom, najbolje Juric ak moze hodat.
  • Mrvica
    3.3k
    Mali Perković je jedina svijetla točka u svemu ovome ako se mogu tako izrazit, nakon tolike makljaže po njemu od strane trenera dečko se ne predaje i svaka mu čast. Ovo ostalo nemam snage više gubit živce, došao sam do toga da me ne iznenađuje poraz i da sam emotivno prazan, žalosno ali je tako. Ali da naglasim ljubav prema Dinamu ostaje i uvijek će biti tako. Ovo šta rade nije normalno, od Jakira do uprave.. O kakvim on dobrim stvarima priča nakon poraza?? Igrali smo bolje, jesmo legendo AL SMO SPUŠILI! Sudac pokrao i dosudio penal?? Skupi jebene glave i preokreni, a ne da ne možeš prismrdit golu cijelo vrijeme... Začaran gol (je evo Harry Potthead avada kadavrirao branku)... Nemoj me jebat više, daj završi sa ovom europom i okreni se prema hnl-u jer su prošla vremena kad se igralo na 3 fronta, sad nam je i jedan front previše. Možda nekad treba doći do dna da bi se uzdigli i opet počeli ostvarivat vrhunske rezultate, ali nema ovdje ni želje, ni volje, ni emocija prema dresu.. Netko je komentirao da bi 11 random navijača Dinama ostavilo više srca na terenu nego oni, ta teorija izgleda da stoji.
  • Ali
    1.9k
    Ove sezone osim protiv rudesa sve tekme po 90 min Mišić u veznom redu.
    Pitanje da li zasluženo ?
    Svi se pitamo tko uz njega, Sucic ili Bulat ili Ljubicic ?
    Zasto itko, jesi probao vezni red bez Misica ?
    Ljubo-Bulat-Baturina-Sučić uz Kaneka i Vidovica ispred. Pa bar mozes reci , probali smo sa mladima.
  • Dudu9
    443
    Nas najbolji igrač je bio golman, Ljubo kako igra ne zaslužuje sigurno da jos u vezi igra
  • Praskaton
    1.8k
    Misica se rauba previse,covjek igra svaku utakmicu.Normalno je da dode do pada.I uz sve greske opet je jedan od nasih boljih igraca.

    Po meni velika greska jakira koju stalno ponavlja je Bulat uz njega.Puno bolji je uz Sucica ili Ljubicica
  • badjibadara
    1.7k


    Pas Ljubicica prije nego je stigao u ruke strucnjacima koji su od njega napravili Carlosa. Ne Roberta, nego Carlos Santos de Jesusa.
  • javolimtebejako
    695
    jel se može Živković dovuć nazad na zimu?
  • Antonio bbb
    245
    dajte mu za ovo dozivotno hladenje
  • badjibadara
    1.7k
    jel se može Živković dovuć nazad na zimu?javolimtebejako

    Bolje da ostane kod Cabraje na stoperu, nego da kod Profe igra krilo.
  • ruicosta
    92


    A dobro da smo kupili Halilovica, stvarno je decko odigrao 98% minuta koje je mogao
  • boem
    309
    Ovo i nije baš nešto posebno, tri ogromne greške su mu omogućile lako dodavanje. Prvo ogroman prazan prostor u sredini u kojem je potpuno neometan, zatim napadač sam između dva stopera i treće, lijevi bek 5 metara iza linije obrane zbog čega nije zaleđe. Ali slažem se s tvojom poantom, mjesto mu je u vezi.
  • Dudu9
    443
    Slika zaleđe izgleda crta ide preko stopala stopera Viktoria odlično su povukli crte
  • Ali
    1.9k

    Ovi "strucni stozeri" svi od reda cacketovi, biscanovi i ovi zadnji bi i Rodria u ManCity gurali na beka i unistili istog.
  • Ali
    1.9k
    Ekipa tko je od zonasa imao mogucnost povlacenja onih crta na snmci da povuce linije na ovaj offside rilera u 94'
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.