• Orc123
    5.5k
    Nisam za Bjelicu oretjerano ali samo on to sad mize dignuti!
  • Mr Anderson
    5.6k

    Pun mi te k...c više, beskičmenjak.
  • Kepec
    5.1k
    Ja se vama svima divim kako imate snage tokom i nakon utakmice išta napisat.
    Ne sarkastično nego ozbiljno.
    Gledam utakmicu i nije mi jasno sudac?jakir?igrači?uprava?
    Više ni sam ne znam tko je krivac.
    Crna rupa iz koje ćemo već jednom izaći, a do tada dragi moji Dinamovci čuvajte živce i srce.
  • Droljo
    5.5k
    Napišem pa obrišem, i tak 10 puta....
    Imamo to kaj imamo i možemo se jebat do pauze. Dat podršku i kipit, gorit, eksplodirat iz nutra. Nema druge
  • Sixthway
    276
    A kaj nam pauza donosi? Opet kriminalni prijelazni rok?
  • Captain America
    14.5k
    Opet kriminalni prijelazni rok?Sixthway

    Zajec je već sastavio popis pojačanja na svojoj pisaćoj mašini.
  • zagr
    505
    Mišić i Jakirović prije tekme sa astanom pričaju o tetoviranju trofeja konferencijske lige ako osvojimo, ostalo je povijest.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Prijelazni rok će pokazati sve , apsolutno sve. Ako bude dobar bit ćemo prvaci, a ako bude loš sljedeći 10 godina gledat ćemo ovakav Dinamo , bez preuveličavanja.
  • über alles
    1.5k


    Igraci u normalno klubu u svakom trenutku imaju sportskog psihologa na usluzi.

    Neznam kak je kod nas,al nista me vise nemoze iznenadit.
  • superhik
    10.5k
    I dalje polažemo nadu u prijelazni rok?
    Stvarno smo naivni ako mislimo da će ova ekipa u Upravi nekim čudom dobro odraditi prijelazni rok.
    Ja bi stvarno volio znati u čemu su korijeni polaganja nade u dobar prijelazni rok s ovom postavom?
    Evo, ja možda ne vidim tu tajnu, tu nadu, kad su zadnja tri prijelazna roka određena užasno.
    U čemu su ti temelji?
    Da će Vlatka odraditi ubrzani tečaj sportskog menadžmenta?
    Sportski direktor u siječnju?
    Pa koliko ćemo dugo biti naivni i nadati se nečemu od ovih mediokriteta?
  • Petar86
    611
    Nista ako ko igra kladionicu neka stavi rijeku 1 na listic, a ako Dinamo dobije opet dobro, win win situacija... x valjda nece biti :grimace:
  • Petar86
    611
    Salu na stranu od pretedenta do europskog roljeca prije niti godinu do ovog, nezz sto reci
  • Droljo
    5.5k
    I dalje polažemo nadu u prijelazni rok?superhik

    A šta bi trebali? Šta uopće mogu osim nadat se?
  • Navijač Dinama
    7.5k
    Jedini psiholog koji treba je onaj nama navijačima, da nam/meni ukaze što ja navijam toliko za ovaj klub što ja toliko taj klub volim i onda kad ovako osjećajno ispražnjen, istresiran, kontam da me ništa više ne moze razočarat, naživcirat, taj klub, izvor te lijepe emocije, uspomene zadnja 3 mjeseca, svaki dan, svaki tjedan doda gas i sjebe te još više, ne mogu..jbg
  • superhik
    10.5k
    A šta bi trebali? Šta uopće mogu osim nadat se?Droljo

    Pa vjerojatno otrijezniti se pošto ovo nije nadanje nego očekivanje čuda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.