• NitkoBitan
    12.2k
    Imas na facebook stranici VARcheck. Sutra ce bit i 3d analiza.
  • Crusades1986
    9.8k
    Nismo puknuli Viktoriji Plzen 2 puta u okvir gola u 2 utakmice, nismo ni zaslužili da nam svira penal ili ne svira zaleđe.
  • IstokKa96
    557
    Bas sam htio postavit analizu s yt stranice VARcheck...'oni' su dokazali ispravnost pozicije Ristovskog, po njihovoj nije bilo zaledje
  • Dudu9
    443
    Jednostavno krivo povlačenje crta, koje je glupost svirati kao zaleđe, ako nisi 100% siguran nemaš čistu sliku da je zaleđe, po tome ga ne možes ni sudit
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Zalede nema sanse, jesmo odigrali.kurcinu opet, samo nadoknada, ali ovo nismo je trebao bit remi. Njima 2 smijesna penala, a nama ovo.. ako ce smijenit Jakira ok
  • Peškaman
    2.6k
    Nije me uopće briga za povlačenje i za crte, sramotno naivna i loša igra,niste zadluzili ni bod.
    Uzmite 3 boda rijeci i sve se oprasta,kao sto Sopić kaže zemlja zrak u nedjelju,izgubite li lagano slanje u 3 pm i trazenje skidanja dresa pred tribinom pa nek de zamisle i stariji i iskusniji a i mlađi!!!
  • marcio amoroso
    32.4k
    O ovom Dinamu sve govori činjenica da mi je bio prijatelj u gostima i da smo se složili da smo više nade u Dinamo imali prošle godine u Milanu nego ove u Plzenu. Zadnje mjesto nakon 4 kola u ovoj grupi je za mene sramota ravna Gziri United.

    Jednostavno smo dno dna i to je nažalost činjenica. Gubitak bodova u Rijeci bi bio samo šlag na tortu.
  • pencilneck
    649
    Traženje izgovora u sucu nakon ovakve sramotne predstave je sve ono zbog čega se inače sprdamo s Hajdukom. Igrači, pa i dobar dio navijača, su poprimili luzerski mentalitet u nevjerojatno kratkom periodu i to se neće promijeniti dokle god je prodavač magle na klupi i ne dođe netko dostojan kluba NKDZ.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Presmiješno se vaditi na suca, taman da i nije bilo zaleđa, sve loše ne može biti pobrisano jednom greškom prilikom suđenja....

    Ništa pretjerano se ne bi promjenilo ni da je gol priznat... dinamo igra za onu stvar!
  • Zagi
    5.1k
    Ništa pretjerano se ne bi promjenilo ni da je gol priznat...db-izbjeglica

    Osim kaj bi imali bod više koji na kraju može biti ključan za prolazak?
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Za prolazak skupine doslovno treba pobjediti ballkani doma i astanu u gostima!

    Ako to nisu spsobni... :confused:
  • Blue Austrian
    337


    U ovom trenutku se to cita kao "za prolazak skupine doslovno treba pobjediti dortmund doma i manchester city u gostima"
  • sport
    2.3k
    Uz sve naše probleme još bi trebali i šutiti što nas grčki lopovi pokradoše i vjerojatno se tomu smiju na putu za Grčku.
  • bongo
    653
    Jutro je pametnije od večeri. Ili ipak nije?

    Dakle, relativno smo dobro krenuli u utakmicu i negdje od polovice prvog dijela se ugasili. Visili smo ko luster da primimo više golova i onda smo na kraju nekako stihijski počeli nabijati lopte naprijed, napadat, tražit gol i imali dosta peha sa sudačkim odlukama...

    U konačnici nikako ne mogu biti zadovoljan. Najviše me deprimira što ne vidim način na koji ovo mučenje promijeniti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.