• mali M
    3.5k
    Nisam jučer nit mislim cviliti jer mislim da sa ispravnim postavljanjem igrača na pozicije, sa uigravanjem kretnji i linija, riješavanjem voljnog momenta sa psihološkom motivacijom koju svaki trener mora imati, Dinamo može i mora sve ove utakmice bar pobjediti ako ne i pregaziti... samo ću reći da ipak smatram da ne zaslužuje da ga se ovako podkrada od sudaca kako se događa u zadnje vrijeme... Tak i tak nisu niti neće smjeniti Jakira pa da postavi dinamit pod Barišićev auto, pa onda ne vidim razloge zašto bi zazivao poraze... ovo je baš sramota i sa svakim novim videom VAR checka sam sve jadniji..
  • Eduardo
    17.6k
    Evo sažetak.
  • Zagi
    5.1k
    Meni je to čisti penal na Baturini.
    Baturina kontrolira loptu, usmjeri ju prema golu i onda ga golman složi na pod proklizujući u zakašnjelom pokušaju izbijanja lopte.
    Neoprezno ali čisto , ne?
  • Dudu9
    443
    ovo bi protiv nas svirali isto tako je i Argentinac na SP naletio na Livakovica
  • Zagi
    5.1k
    To mi zvuči kao 50-50 penal koji se nekima svira , nekima ne.

    Ovo meni izgleda kao neoborivi slučaj penala koji ne sviraš samo ako nisi dobro vidio sitaciju (što se ajd, može desiti zbog kuta/ zaklonjenosti) ali zato su uveli taj jebeni VAR.
    A oni njemu pokažu let lopte metar i pol od igrača, nešto kaj je samo on vidio...
  • Dudu9
    443
    Mislim da je tu pomoćnik signalizirao ruku
  • Zagi
    5.1k
    Čudno je to sve. Jako čudno.
  • Neki tip
    19.3k
    20x sam pogledao i nijednom ne vidim faul na Baturini, al ono, ni u tragovima, ni za možda ipak.
  • Zagi
    5.1k
    3:10, desna noga Baturine
    Golman ga pokupi po inerciji, Baturina pada.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Za mene ni p od penala, ali je zato onaj ofsajd smiješan.
    Mislim ne bi nam pomoglo ništa, i dalje bi morali dobiti ove zadnje dvije, ali eto.
  • Nousername
    613
    Realno nikakav penal jer golman mice ruke od sebe, a Baturina preocito pokusava iznuditi penal iz te situacije gdje ga nema.Njihov penal takoder nikakav covjek skace i u skoku drzi prirodno ruke gdje ga lopta pogada u ruku ali navikli smo na to da sudci u zivotu nisu igrali nogomet pa ne znaju da ljudi ne mogu skociti sa rukama prljepljenim uz tijelo
  • Neki tip
    19.3k


    Znam koji trenutak treba gledati, gledam isti taj trenutak i ne vidim isto to. Vidim kako Baturina naletava na golmana koji uopće ne ide na Baturinu, već se praktički zaustavio, s rukama na podu, a Baturina doslovno zapinje za njega.

    Da pogledam još 100x vidjet ću ovo što sam napisao.
  • Neki tip
    19.3k
    Za mene ni p od penala, ali je zato onaj ofsajd smiješan.marcio amoroso

    Slažem se. Doslovno to "ni p od penala" napisao sam i tijekom utakmice, jer ni tada nisam vidio nikakav prekršaj u tom startu. A zaleđa ne vidim ni milimetar.
  • badjibadara
    1.7k
    Nisam uporan poput nekog tipa da pogledam 20x, ali nakon 3-4 gledanja nisam skužio kontakt za penal. Mislio sam da je pokazao na 11 zbog neke ruke, koju isto tako nisam vidio.
    Isto tako nisam vidio ni penal koji je “skrivio” Mišić. Ne znam što je tamo mogao napraviti.
    Zaleđe je sramotna odluka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.