• Infinity
    15.3k
    Tema me se najvise i dojmila. Nisam jos naletio na nesto slicno, al nadao sam se da ce to liciti na nesto. Pogledat cu taj Fatherland, mozda mi se svidi.

    Koga zanimaju slicni filmovi s alternativnom povijescu moze pogledati Iron Sky. Nije neki top film, al ima dozu humora pa se moze pogledati. Naravno, nista kao Inglourious Basterds :grin:
  • Kwedi
    3.8k
    Jel gledao tko Čuvar dvorca?

    Odlična serija, malo prespora radnja(al zato daje atmosferi šmek), fantastična kamera i zanimljiva priča - Udbini agenti sredina osamdesetih u lovu na emigraciju, Ivo Gregurević i Goran Bogdan sjajne uloge ostvarili
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Jel gleda neko 7 sezonu Blacklista?
  • Bosna86
    11.6k
    Još jedna preporuka, film In time... Ne znam kako ga ranije nisam pogledao jer je 2011 izašao, uglavnom topla preporuka
  • Mr Blue
    3.4k
    Odličan. Pogledao ga u kinu na blef, nisam imao pojma o čemu se radi i izašao iz kina vrlo zadovoljan. Odličan distopijski koncept.
  • Kwedi
    3.8k
    sad gledam, to je adaptacija Loganogov bijega s Michael Yorkom.
  • Majki2111
    2.6k
    U moram se pohvalit da sam nakon one rasprave pred par dana o knjigama uzeo jednu i krenuo čitat. I još uvijek ju čitam. Najbrže pročitanih 30 stranica SA GUŠTOM. Ima humora, primjera ruganja i pouke i čitko je. Nisam mogo izabrat bolje štivo nakon dudogodišnje apstinencije od vannastavnog čitanja.

    Baby steps :sweat:
  • Neki tip
    19.4k
    podijeli s nama naslov.. živo me zanima što je Majkija privuklo čitanju :)
  • Kwedi
    3.8k
    Moj život s Francekom?
  • Majki2111
    2.6k
    How to get lucky:13 techniques for discovering and taking advantage of life's good brakes, Max Gunther.
    Čitam u pdf obliku. Našao na internetu. 40 godina stara knjiga al dobra je.
    Attachment
    IMG_0157 (61K)
  • Dino
    2.2k
    Cini mi se da je Majki dobro krenul, jos malo pa bus izvuko svu korist koju treba
  • Majki2111
    2.6k
    Kako misliš? Knjiga priča o stvarima koji nisu pod tvojom kontrolom... Al priča i o ponašanju da si povećaš šanse za sreću.
  • Dino
    2.2k

    Ma skroz nebitno, lupetam malo
  • Crusades1986
    9.8k
    Preporuka svima za procitat, knjiga Richarda Millsa "Nogomet i politika u Jugoslaviji". Obrađuje dio od kraja prvog svjetskog rata pa do današnjih dana. Naravno, veliki dijelovi knjige se odnose na zagrebački nogomet u razdoblju izmedu dva svjetska rata (Gradjanski, HAŠK, Concordia), pa sve do uloge i značenja Dinama u komunističkoj Jugoslaviji i na kraju, utjecaj BBB i ostalih navijačkih skupina u raspadu Jugoslavije i Domovinskom ratu.
  • Dino
    2.2k


    Jedna preporuka za sve, jugokomunisticki i srbocetnicki zlocini nad Hrvatima u 37 minuta. Svjedocenja partizana i engleskih vojnika nakon pokajanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.