• Navijač Dinama
    7.3k
    Jel gledo netko našu seriju "Uspjeh" da djeli kakvo misljenje o njoj?
  • cron1ck
    1.5k

    Pogledao sam ja odma kad je izasla, pa nije losa. Sto se tice samo produkcije tu stvarno nemam zamjerke, radnja malo nategnuta, ali za hrvatske standarde sasvim dobro. Uglavnom, ako si trazio preporuku, preporučujem ti da pogledas. :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    Pred dan i pol završio onu knjigu o sreći kaj sam napisao ovdje. Bila je super i lagana za čitanje Posudio jednu novu o prvim dojmovima. Pročitao 15 strana prvi dan. S obzirom da nisam neka osoba za čitanje i s tih 15 na dan prije spavanja sam zadovoljan.
    prvi-dojmovi-sto-ne-znate-tome-kako-vas-drugi-vide-slika-38312326.jpg
  • Bosna86
    11.6k
    Freedom writers... Jedan od onih filmova koji te ostave bez daha
  • Eduardo
    17.3k
    Chasing Tyson - dokumentarac o Evanderu Holyfieldu, njegovoj karijeri i 'rivalstvu' s Tysonom.

    Gomorra - gleda se na preporuku kolege @cron1ck i mogu samo reći, hvala. Započeo drugu sezonu, serija je brutalna i eksplicitna, u svakom pogledu.
  • Eduardo
    17.3k
    daj još nešto. U zadnje vrijeme nisam sposoban pogoditi dobar film...
  • Bosna86
    11.6k
    Hotel Ruanda mi je vrhunski film, ali vjerujem da je to većina pogledala
  • Infinity
    15.2k
    Pusti si serijal Tiger king :grin: Ja sam u jednom danu pogledao :lol:
  • gh0c
    256
    Došao je novi Dark tako da preporuka pa onda gledanje
    Valjda će se držati visoko postavljene ljestvice iz prve 2 sezone

    Tko nije gledao, nek nadoknadi. Ja čak razmišljam da bi mi dobro došao podsjetnik iz prve 2 sezone tko je tko kada :smirk:
  • Kwedi
    3.8k
    Pogledao Faudu.

    Prve dve sezone odlične, ali treća je baš po kvaliteti u svim segmentima pala.

    Valjda neće do kraja usrati četvrtu.
  • Crusades1986
    9.6k
    Uncharted 4. Odlična igrica, na prvu mi nije legla jer prvih par misija je bez neke prave akcije ali onda od 4. ili 5. misije počinje ono pravo. Preporučam, ja sam se oduševio :up:

    Edit: mašio temu slučajno pa premjestite u modri šank
  • Bosna86
    11.6k
    Molly’s Game

    Stand and deliver
  • Bosna86
    11.6k
    The Founder- Top preporuka

    Knjiga The anatomy of dependence
  • Neki tip
    19.1k
    Trapped (u eng. prijevodu), sjajna islandska krimi serija. Na Netflixu..

    Najkraće: u malom izoliranom gradiću na Islandu, iz mora je izvučen leš bez glave i udova. Lokalni šef policije (2 i pol djelatnika) zovu pomoć iz Reykjavika. Ovi krenu, ali ne mogu doći zbog vremenskih neprilika.

    Serija bi mi bila zanimljiva već samo zbog scenografije - surovog, a prelijepog krajolika koji se može vidjeti (na Islandu nisam još bio, a korona i manjak putovanja samo pojačava želju). Dodajte tomu karizmatičnog glavnog glumca, u liku provincijskog šefa s milijun problema od kojih mu je posao bio zadnji do pronalaska leša, atmosferu, scenarij, dobijete 50ak min po epizodi u kojima ste dio priče ko da je vaša osobna.

    Na imdb-u, ako nekog zanima, ima 8.1
  • Bosna86
    11.6k
    na Islandu nisam još bio, a korona i manjak putovanja samo pojačava željuNeki tip sa Zapada

    Bio sam 2 puta u tranzitu samo.... Definitvno Japan i Island, najvece zelje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.