• Neki tip
    19.1k
    bome sličan ukus za destinacije..

    Island, Japan, Mongolija, Armenija+Gruzija.

    Ove zadnje 2 ću otić s prijateljem za koju godinu, samo da klinci malo porastu, Island će uletit poslovno prije ili poslije, a Japan i Mongolija su na malo dužem štapu.. ženu ne zanima ni najmanje. :yikes:
  • Bosna86
    11.6k
    Odlični izbori.... Cijela Azija je show osim Tajlanda... Tu je svatko otišao, odma mi se ne svidja :smile:
  • cron1ck
    1.5k
    moram se i ja priključiti u razgovor, a Južna Koreja za posjetu? meni je to prva želja definitivno, ali ajde da ne kazu admini da samo promasili temu stavit cu svoju listu najboljih južno korejskih filmova :lol:
    https://www.imdb.com/list/ls096974307
    Sto se tice filmova, dajte im priliku, nemojte biti kao moja djevojka koja je odmah u startu rekla NE i kako joj je glupo gledati na tom jeziku.
  • Bosna86
    11.6k
    Mozda mi mozes pomoci.. Nedavno sam gledao film u avionu, uglavnom je japanski ili korejski, nisam ga stigao do kraja pogledati pa sad trazim ime filma.. Uglavnom glavni lik je neki mali kojem je cijela drzava skupljala za operaciju, prezivio je pa kasnije frustriran svime odlazi od kuce... U filmu se stalno vrte neka samoubojstva klinaca
  • Dino
    2.2k

    S ovog popisa preporucam film Parasite. Dosta naivan, al nevjerojatan i doslovce nemrete ocekivat kaj ce se sljedece desit.

    Korejci pricaju malo neobicno pa nije najprirodnije gledat, al definitivno im treba dat priliku.
  • cron1ck
    1.5k

    https://www.imdb.com/title/tt0468820/?ref_=kw_li_tt
    Prvi koji mi je pao na pamet i zapravo jedini japanski koji sam pogledao o samoubojstvima klinaca je ovaj, sjecam da se je ovdje glavni lik isto otisao od kuce
  • Neki tip
    19.1k
    nemojte biti kao moja djevojka koja je odmah u startu rekla NE i kako joj je glupo gledati na tom jeziku.cron1ck

    Uh, oženio sam takvu. :lol: Ne želi gledati filmove koji nisu na engleskom i u boji. :)

    Gledao sam kultnog Oldboya (tko nije - svakako!), al vec dugo ne skidam filmove pa me nekako mimoisli ostali naslovi. Potrazit cu ipak..
  • cron1ck
    1.5k
    Gledao sam kultnog Oldboya (tko nije - svakako!)Neki tip sa Zapada

    Uff, nisi mogao bolje pogodit za prvi korejski film. To je bas onakav film, koji nakon sto pogledas, budes pod dojmom jos sljedećih sat vremena.
  • Baneki
    717
    Kad već spominjete Japan i Koreju, jeste gledali Yamato, japanski film?

    Ako niste, moja preporuka.
  • Kwedi
    3.8k
    x56gbp0mq0f09smn.jpg

    Da vas vidimo, jel se čita deveta umjetnost?
  • Bosna86
    11.6k
    Samo japanske mange.... Ovo je moju generaciju preskočilo
  • Kwedi
    3.8k
    Jiro Taniguchi jedino od japanskih mangi kaj sam čitao. Nemam neku averziju već jednostavno nedostatak vremena da bi i njih pratio.

    Al mi je zato njegov Vrh bogova jedan od najdražih stripova
  • Nino Bule
    11.3k
    Od stripova za preporucit svakako the boys i novu seriju koja je napravljana prema njemu. Oboje fenomenalno.
  • Majki2111
    2.6k
    Komandant Mark pred par godina.
  • Mr Blue
    3.3k
    TrappedNeki tip sa Zapada

    Pogledam :up:

    Preporučam: The Social Dilemma, dokumentarni film na Netflixu - utjecaj društvenih mreža na ljude i obratno, dosta dobro i zanimljivo napravljeno.

    Što se tiče stripa.. malo Alan Ford, malo Zagor, najviše Dylan Dog. Od "novijih", Preacher mi je odličan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.