• Cosey
    456
    Engrenages/Spiral/Spirala zločina

    Izvrsna francuska policijsko - istražno- sudska krimi serija. Europska Žica.
  • domobran86
    179
    John Wick tri filma, najbolje sta sam pogledo jos od smrtonosnog oruzja sto se akcije tice.
  • ZDS86
    205
    Bolje i od Terminatora :chin:
  • domobran86
    179
    Vrlo diskutabilno. Po meni JW prica 60 puta bolja, taj cijeli krimi svijet placenih ubojica vrh vrhova odraden.
  • ZDS86
    205
    Ma zajebavam se ja,Terminatora sam spomenuo jer je valjda najpoznatija pucacina ovako.Jeben je JW :up:
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Preporuke za americku seriju Prison Break(Zakon braće) tko nije pogledao ,slobodno neka, moje tople preporuke
  • runtothehills
    382
    Preporuke od Netflix serija: Mindhunter (2 sezone) i Ozark (3 sezone).
  • cron1ck
    1.6k
    https://www.imdb.com/title/tt11823076/ Joe Exocit
    Ovako nesto sigurno jos niste pogledali :gasp: ne bi ovo nikada pogledao, da nije bilo nagovora cure jer stvarno ne volim gledati mainstream sranja, ali ovo se definitivno isplatilo.
    imate na Netflixu i uzivajte :up:
  • Neki tip
    19.6k
    Kad smo već kod Netflixa, za one koji vole survival showove, preporučujem Win the Wilderness: Alaska.

    Zanimljiv koncept, nestvaran krajolik i 2 baš nevjerojatnih ljudi oko kojih se razvila cijela priča. Ok, baca na reality i jest reality, ali mislim da nitko tko voli prirodu (više u smislu divljine, nego ekologije), avanturizam i nevjerojatno snažne ljude (mentalno) neće žaliti gledanja..
  • Neki tip
    19.6k
    Btw, jel igrao itko Green Hell na PS4? Valja li to?
  • Baneki
    731


    Gledao sam sve od Ed Stafforda, a od reality Alone. Stafford mi je odličan, a ova Alone sve lošija po sezonama, ali ipak gledljivo.
  • Neki tip
    19.6k
    Ed Stafford je bas lik. Isto pogledao ama baš sve..

    Alone nisam, potražim.. Dok god je u pitanju neki survival, tesko da mi moze biti negledljivo. Bolje ili losije da, ali negledljivo - skoro nemoguce.
    "Pobožno" sam pratio čak i onaj "Naked and affraid". Mislim da još vučem crush na Lauru Zerru. :lol:

    Jos epizoda Win the Wilderness i onda ionak moram potražit neku novu..
  • Dino
    2.3k
    Ekipa, jel neko citao nekaj od Rodneya Starka, odnosno ciljam na knjigu “Lazna svjedocanstva: Raskrinkavanje stoljeca protukatolicke povijesti”. Vidim dosta zgodne kritike pa me zanima jel stvarno vrijedi procitat.
  • Baneki
    731


    Ma dobar je Alone za sve ljubitelje takvih serija, samo što je iz sezone u sezonu bilo vidljivije da će pobjednik biti onaj koji se najviše ugojio prije emisije, a ne onaj koji ima najviše znanja (lov, ribolov,...)
  • Neki tip
    19.6k
    pobjednik biti onaj koji se najviše ugojio prije emisije, a ne onaj koji ima najviše znanja (lov, ribolov,...)Baneki

    Pa daj malo spoiler alerta :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.