• Baneki
    731


    aha sorry, ma to je više neko moje viđenje, nije to baš tako u seriji očito...
  • Bosna86
    11.6k
    Odgledao sam Faudu... Preporuka, odlicna serija
  • Neki tip
    19.6k
    ima na Netflixu!! Odlično!

    Budući da dijelimo interes prema nekim temama, pogledah o čemu se radi i odmah me dobilo.. :)

    Vidim i 8.3 na imdbu i tvoja preporuka - gleda se od večeras!
  • ZDS86
    205
    Preporučam film Shot caller(2017)
    Američki zatvor,bande i kako se život promjeni u tren oka.Odličan :100:
  • Neki tip
    19.6k
    Odgledao sam Faudu... Preporuka, odlicna serijaBosna86

    Samo da potvrdim ovu preporuku! Ni čuo za seriju dok ju @Bosna86 nije spomenuo, jučer počeo gledati i zakačili se toliko nakon 3 odgledane epizode i žena i ja da jedva čekamo večer kad ćemo moći u miru nastaviti..

    Sudeći po interesima koje inače pokazuju na forumu, preporuka posebno kolegama @Baneki, @Dino, @vafenss, možda @Eduardo, @Infinity, @vjerniero86, @Stihl..
  • Infinity
    15.4k
    Serije nemam volju gledati ako nisu snimljene do kraja. S druge strane, serije uglavnom gledam komedije. Al dobro, kad se snimi do kraja pogledat cu. Ne zelim da se navucem i onda cekam iz tjedna u tjedan, nemam toliku volju :lol:


    Jel itko gledao The Man in the High Castle?
  • Eduardo
    18k
    Svakako, uvijek otvoren za dobre preporuke. Samo trenutno gledam toliko toga da će morati pričekati neko vrijeme. Svidja mi se ono malo što sam pročitao na brzaka, ali ne želim previše u širinu zbog spoilera. Te tri sezone su konačne ili se snima još?

    @Infinity meni baš suprotno, komedije su žanr koji me najmanje privlači. Mislim da od komedija trenutno pratim samo Sex Education.

    Jedno vrijeme sam imao pravilo da gledam samo ono što je snimljeno do kraja. Baš ovo što @Infinity kaže, navučem se i onda moram čekati tjedan dana novu epizodu (izuzev Netflixa) ili još gore godinu dana na novu sezonu.
  • Kwedi
    3.8k
    Jel itko gledao The Man in the High Castle?Infinity

    Ja, nije nešto za oduševiti se. Likovi bezlični, radnja prespora i s zadnjim sezonama počeli raditi totalni džumbus s pričom
  • Dino
    2.3k

    Jooj, taman sam proso odvikavanje od serija :monkey: , al sam se navuko na knjige.

    Inace, jel ova serija ima stvarnih dogadaja buduci da se spominju u recenziji Hamas i Panther? Mozda @Bosna86 zna nekaj vise.
  • Bosna86
    11.6k
    BBC je snimio The Real Fauda, neki dokumentarac koji istražuje koliko je serija realna, nisam ga još pogledao pa ne mogu reci
  • Neki tip
    19.6k
    a jesu te 3 sezone sve što zasad imaju, a snima se dalje ili je to sve, konačno?
  • Bosna86
    11.6k
    The series has just released its third season on Netflix and according to multiple sources, season 4 is on the way.
  • Neki tip
    19.6k
    Hvala. Ma sad kad sam počeo, ne bih je pustio ni da je 10 u planu.. :)
  • Infinity
    15.4k
    meni baš suprotno, komedije su žanr koji me najmanje privlači.Eduardo

    Ma ja to sebi pustim za opustanje 1-2-3 epizode za ubiti 20-40-60 minuta i to je to. Volim ja sve zanrove, osim mozda horora koji su me najvise razocarali, al serije nekako preferiram komedije. Filmove gledam doslovno sve sto mi se preporuci. Posljednjih par dana sam pogledao dosta akcijskih, neke cak i po drugi put u nedostatku preporuka.

    Ja, nije nešto za oduševiti se. Likovi bezlični, radnja prespora i s zadnjim sezonama počeli raditi totalni džumbus s pričomKwedi

    Nekad prije 2-3 godine naletio na trailer, cak pogledao 2-3 epizode i djelovalo mi zanimljivo, al evo odustajem iako sam mislio utrositi naredne dane u to sad kad sam se sjetio :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    tema je super međutim izvedba slaba.

    bolje pogledati tv-film Fatherland koji je onak, za tv film solidno složen ili još bolje - pročitati knjigu istog naziva po kojoj je snimljen film od Roberta Harrisa :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.