• Noel
    4k
    Gadi mi se Jakirović u doslovnom smislu. Sere mi se kad ga vidim. Ni jedan trener u povijesti nije bio tolko loš. Ni jedan. Najgori u povijesti. Priče o lošem kadru je tolko prozirna i glupa da vam je najbolji primjer Kaneko. Izgleda mi nevjerojatno da je on danas nakon svega još uvijek trener Dinama.
  • Blueshadow86
    936
    Potpis i pečat na ovo.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ni jedan trener u povijesti nije bio tolko loš. Ni jedan. Najgori u povijesti.Noel

    Da bi ovo izjavio sadasnji trener bi trebao biti na klupi Dinama makar sezonu. Ovo kazem jer je bilo i gorih po meni.
  • OsamŠest
    2.6k
    Možda se, između ostalog, na današnjem sastanku Barišića i IO potegne pitanje i Jakirovića..
  • Kaktus Car
    341
    Da bi ovo izjavio sadasnji trener bi trebao biti na klupi Dinama makar sezonu. Ovo kazem jer je bilo i gorih po meni.BornaPŽ1986

    Na primjer? Koji je to trener dobio punu sezonu uz ovakve rezultate? Zašto bi Jakirović trebao biti iznimka?
  • Bruh
    901
    Kaj nakon Jakirovića? Pa tko će doć u ovaj klub kad anarhija vlada. Još sa ovakvim igračkim kadrom čak i da mourinha kupe ne bi valjao. Pa nećemo sad dovraga sve što smo zaradili prodajom igrača potrošiti na trenere a ne pojačanja. Pustit zimski rok da dovede igrače koji valjaju a onda dat 4 utakmice uzorka i hoće li biti adio il ne. Još ako igrači trenutno stoje iza trenera kaj ćeš ga onda mijenjat.
  • Kaktus Car
    341
    Pustit zimski rok da dovede igrače koji valjaju a onda dat 4 utakmice uzorka i hoće li biti adio il ne.Bruh

    Tko će dovesti igrače "koji valjaju"?! Najgluplje bi bilo ostaviti trenera koji očito nije za ovaj nivo i još mu dozvoliti da ulupa lovu na prinove...

    Treba sportski dikektor i trener. Po mogućnosti oba stranci, s iskustvom i rezultatima koji odgovaraju klubu razine Dinama.

    Trenutno stvarno ima slobodnih ozbiljnih trenera koje bi sposobna uprava mogla nagovoriti da dođu u klub ovog ranga, klub koji se bori za najelitnije klupsko natjecanje.
  • Paggini
    6.5k
    Ljudi božji, klub nam vode ljudi koji pitaju novinare za prijedlog SD-a kojeg će dovesti, eto, u siječnju, a mi ovdje pričamo o stranim trenerima, stranim SD-ovima, nekim kvalitetnim rješenjima? Naći će oni kvalitetni kurac.

    Da, Jakir treba ići, ali samo pod uvjetom da idu i te spodobe, jer dovest ćemo nekog Jurčića, dobit neki kurčevi Belupo i onda opet taljiganje i mrljavljenje ako se Petković opet dodatno ne unakazi u reprezentaciji. Ako treba sve izgorit, neka izgori da se izgradi kako spada, barem para imamo da gradimo iznova. Valjda imamo.
  • Bruh
    901
    a čekaj kako trener može bit odgovoran za kretenizam Šutala i to što je dinamo jučer stalno napadao i bio bolji a ne mogu zabit sa svim šansama koje su imali, za neobjašnjive lapsuse Nevistića u prijašnjim utakmicama, na to što je baturina zaboravio kako uštopat loptu, na debilno skrivljen penal itd. Postajemo ko Hajduk čim ne ide smjenit trenera a ne igrače koji nisu na nivou... Dinamo je u valjda svim prošlim utakmicama imao više šuteva na gol od protivnika a opet nije zabio nekad nije do trenera nego do igrača tek kad se vrati Petković će se vidjeti razlika u broju postignutih golova jer on zapravo zna iskoristiti šansu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Na primjer? Koji je to trener dobio punu sezonu uz ovakve rezultate? Zašto bi Jakirović trebao biti iznimka?Kaktus Car

    U svom postu nigdje nisi spomenuo punu sezonu nego si samo rekao da je Jakir najgori. Sta ja znam, svatko ima svoje misljenje, ja bih spomenuo Peteva i Cvitanovica. Redovno sramocenje u Europi, igra nista posebno.

    Stvar je u tome sto smo mi kao klub u tezem razdoblju ocito, pola foruma je zazivalo Jakira kao trenera nakon Biscana da bi ga sada pljuvalo jer eto ne ide mu. I sta sad da po misljenju mnogih dodje stranac i ne napravi nista jel onda opet ok?

    Ja i dalje tvrdim da je problem u Upravi, pola momcadi ti je cinilo reprezentaciju i od njih je ostao Petkovic kojeg nema sad, moja ocekivanja su zbog toga dosta skromna iz tog razloga. Ne mozes preko noci napravit igracine od Bulata i ne znam ja. Kiks protiv Balkanija i ostali su samo slag na tortu ali to je ocito tako.

    Slijede mu vjerojatno 2 kljucne utakmice, ako popije otkaz jedva cekam vidjeti sto ce biti dalje, doci ce Neno s obecanjem da moze potrosit par milijuna pa ce biti sve kao ok. To se onda moglo napraviti odmah ali ocito su cekali zimu.
  • Jaro
    5.5k
    Redovno sramocenje u Europi, igra nista posebnoBornaPŽ1986

    Opis Jakirovica i njegovog mandata - u vjerojatno najlaksoj skupini miki maus lige gubi (al ne nesretno, nego potpuno zasluzno) od Kosovara i Ceha koji su napol raspali bili prije te utakmice. Doma gubi od koga stigne, bekove mu igraju stoperi i veznjaci, krila veznjaci i napadaci, stopere bekovi. Po 2-3 utakmice poveze bez ijedne polusanse. I u sedlu ga drze 3 boda izborena u 90+ minutama uz veliku pomoc igraca kojeg sikanira od kad je dosao (a nije jedini).
  • Kaktus Car
    341
    a čekaj kako trener može bit odgovoran za kretenizam ŠutalaBruh

    Tko je gurao Šutala prije vremena u prvih 11, pa nakon što je ovaj očito nespreman radio kiks za kiksom ga naprasno poslao na tribine, da bi ga sad odjednom opet vratio u prvih 11?!

    Tko svako malo cirkusira s kompletnom obranom?! Pokušava trenirati strogoću?

    to što je dinamo jučer stalno napadao i bio bolji a ne mogu zabit sa svim šansama koje su imaliBruh

    Bolji u prvom poluvremenu, falio je pravi napadač. Tko je stavio Drmića u prvih 11 ispred Emrelija? Tko je bezveznim paničnim zamjenama rasturio bilo kakve tragove smislene igre u drugom poluvremenu?

    za neobjašnjive lapsuse nevistića u prijašnjim utakmicama, na to što je baturina zaboravio kako uštopat loptu, na debilno skrivljen penal itd. Postajemo ko Hajduk čim ne ide smjenit trenera a ne igrače koji nisu na nivou... Dinamo je u valjda svim prošlim utakmicama imao više šuteva na gol od protivnika a opet nije zabio nekad nije do trenera nego do igrača tek kad se vrati Petković će se vidjeti razlika u broju postignutih golova jer on zapravo zna iskoristiti šansu.Bruh

    Izgovori, izgovori, izgovori. Nevjerojatno da i dalje ispada da su krivi svi, osim trenera. Trenera koji nije kriv čak ni kad upisuje poraze protiv Ballkanije i Gorice, kad ga zadnja dva kola od poraza spašava igrač kojeg je cijelo vrijeme šikanirao i nije mu dao pravu šansu. Tko je za to kriv?!

    Kad je neki trener dobio toliko kredita na klupi Dinama?!

    Kakve veze ima Hajduk? Hajduk je u zadnje dvije sezone smijenio dva trenera koja su bila iznad njihovog nivoa, s druge strane Jakirović nikada ničime nije pokazao da je kapacitet za klupu Dinama i nije trebao dobiti posao u prvom redu.
  • Kaktus Car
    341
    U svom postu nigdje nisi spomenuo punu sezonu nego si samo rekao da je Jakir najgori. Sta ja znam, svatko ima svoje misljenje, ja bih spomenuo Peteva i Cvitanovica. Redovno sramocenje u Europi, igra nista posebno.BornaPŽ1986

    Nisam ja spomenuo ništa. Ja sam se samo nadovezao na diskusiju i tvoju izjavu da ima gorih. Očekivao sam da će biti imenovani Petev i Cvitanović, pa evo, malo usporedbe:

    Petev: 35 utakmica (2,11 bodova po utakmici) - 7 poraza (Rijeka, Slaven Belupo, Hajduk, Juventus, Lyon, Sevilla, Sevilla)

    Cvitanović: 32 utakmice (2,22 boda) - 3 poraza (Hajduk, Rijeka, Lokomotiva)

    Jakirović: 16 utakmica (1,94 boda) - 5 poraza (Viktoria Plzen, Gorica, Ballkani, Hajduk, Sparta Prague)

    Stvar je u tome sto smo mi kao klub u tezem razdoblju ocito, pola foruma je zazivalo Jakira kao trenera nakon Biscana da bi ga sada pljuvalo jer eto ne ide mu.BornaPŽ1986

    Opet, nisam ja. Rezultati sugeriraju da su oni koji su ga zazivali bili u krivu. Treba se s time pomiriti i okrenuti novi list, a ne nastavljati pokušavati glavom kroz zid.

    I sta sad da po misljenju mnogih dodje stranac i ne napravi nista jel onda opet ok?BornaPŽ1986

    Bitno je da dođe kompetentan trener. Trenutni rezultati su očekivani.

    Ja i dalje tvrdim da je problem u Upravi, pola momcadi ti je cinilo reprezentaciju i od njih je ostao Petkovic kojeg nema sad, moja ocekivanja su zbog toga dosta skromna iz tog razloga.BornaPŽ1986

    Naravno da je problem i u upravi. Više strana može biti odgovorno za ove loše rezultate istovremeno. Na kraju krajeva ta uprava je potjerala talentiranijeg trenera da bi dovela trenera koji ne može pobjediti ni prvaka Kosova u europskoj ligi za bedake.
  • Zagi
    5k
    Ne razumijem ovo.
    Dao je mandat na raspolaganje i svlačionica i posljedično uprava je to odbila.

    Kaj bi sad trebao svaki kiks podnositi ostavku?

    Nije da on odlučuje do kada će biti trener. Ekipa iznad njega ga je odlučila podržati.
    Do kada je pitanje za njih.
  • Noel
    4k
    Čeka se neodgodivo. Ne razumijem zašto? Svi znamo da će poslje poraza na Rujevici dobit otkaz ali se čeka zašto? Da se izgubi još više važnih bodova?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.