• Noel
    4k

    Nikad se Zdravku tolko nisu tresle gaće. Zbog Bjelice nije spavao. Koja se atmosfera stvorila na tribinama u gradu,među navijačima te jeseni 2018. Kasnije i ljeto i jesen 2019. Znao je da taj čovjek ima moć zbog svojih rezultata. Uz to i teška ljubomora. Za mene osobno je Bjelica najbolji trener Dinama u povijesti. Stariji će reć možda Branko Zebec.
  • Lynx17
    2.6k
    Cekajte, jel neko stvarno promjenio postove da nema boldane rijeci?
  • Neki tip
    19.3k
    Cekajte, jel neko stvarno promjenio postove da nema boldane rijeci?Lynx17

    Da se mene pita, ja bih ti sve boldano poizbrisao.

    To je malo, pomalo,tiho i nezvano, postao trademark jednog drugog forumaša. Nasumično boldanje riječi prepoznatljiv je znak koji se ne može više zlorabiti tek tako, kako se kome 'oće.

    Dobro si prošao, po meni si ban zaslužio.
  • Lynx17
    2.6k
    Da se mene pita, ja bih ti sve boldano poizbrisao.

    To je malo, pomalo,tiho i nezvano, postao trademark jednog drugog forumaša. Nasumično boldanje riječi prepoznatljiv je znak koji se ne može više zlorabiti tek tako, kako se kome 'oće.

    Dobro si prošao, po meni si ban zaslužio.
    Neki tip


    WTF?

    Lynx vec valjda 15/20 godina tako. Ako ne kuzite GDJE boldam (na prvi spomen IMENA), onda to je na vas.

    O da, ban zato sto sam boldano napisao IME od trenera. SMIJESNO.
  • Neki tip
    19.3k


    :lol:

    Što bi Lynx rekao..

    Pa neki kao da uopce ne kuze Lynxa, majke mi.Lynx17

    Samo umjesto Lynxa ubaci "Nekog tipa". :wink:

    Zajebavam malo, i to čak ne tebe.
  • Krizy
    36.3k
    Baš sam mislio napisati sudar titana, najsličniji stil imate :rofl:
  • Lynx17
    2.6k
    Zajebavam malo, i to čak ne tebe.Neki tip

    Ja bi te odma banirao!


    Ali sada ozbiljno, ponekad ne kuzim kako neki (tipovi) preozbiljno shvacaju ovaj forum. Kuzim neke pravile, naravno, ali neki kao da je ovo life & death. Malo manje uske gacice ne bi skodile.
  • Neki tip
    19.3k


    I dalje ne shvaćaš. :eyes: Ah, jebiga, kaj se može, mene je zabavilo. :snicker:
  • Lynx17
    2.6k
    Baš sam mislio napisati sudar titana, najsličniji stil imate :rofl:Krizy


    Englezi bi rekli, "Great minds think alike" !
  • Lynx17
    2.6k
    I dalje ne shvaćaš. :eyes: Ah, jebiga, kaj se može, mene je zabavilo. :snicker:Neki tip

    Ocito nisam ja koji ovaj put nije shvacao. :snicker:
  • Zagi
    5.1k
    Sada vidim i meni prepravljen post u transferima gdje sam boldao "ja sam danas u Rijeci zbog Jakirovića" .
    Ne kužim, htio sam to istaknuti pa sam boldao. Za to ta funkcija i služi?

    Ajd da sam radio cirkus pa boldao svaku petu riječ i sl.
    Kome u moderaturi toliko smetaju boldovi i zašto?
  • Neki tip
    19.3k


    Ja bih nas obojicu banirao jer smo se u zajebavanju toliko pogubili da više ne prepoznajemo tuđe zajebavanje. :rofl:
  • Neki tip
    19.3k
    Evo sad i @Zagi najebao, hahaha, pa ovo je vrh..

    Moderatura dobila prijavu patenta od jednog forumaša i sad se jebite, bold može samo kao znak da ste ćelavi.
  • Lynx17
    2.6k
    Ja bih nas obojicu banirao jer smo se u zajebavanju toliko pogubili da više ne prepoznajemo tuđe zajebavanje. :rofl:Neki tip


    giphy.gif
  • Lynx17
    2.6k
    Sada vidim i meni prepravljen post u transferima gdje sam boldao "ja sam danas u Rijeci zbog Jakirovića" .
    Ne kužim, htio sam to istaknuti pa sam boldao. Za to ta funkcija i služi?

    Ajd da sam radio cirkus pa boldao svaku petu riječ i sl.
    Kome u moderaturi toliko smetaju boldovi i zašto?
    Zagi





    kobe-soft.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.