• Krizy
    35.5k
    Šalim se. A ne znamo jer nije bilo prijenosa. A i dobio je samo 15 minuta u blatu, nije se spominjao u tekstualnom prijenosu :smile:
  • Juznjak
    3k
    kao da je svaki penal za redom promasioplavac173

    Gorica, Španjolska, Hajduk. Tri penala zaredom ti nisu dovoljna?
  • BornaPŽ1986
    1k
    "Koliko znam nitko se nije ozlijedio, Bruno je više izišao iz predostrožnosti, jer na tom terenu se više nije moglo igrati. Ali, bolje da je izišao.", rekao je Jakirović, ne želeći, očito, od Petkovićeve odluke da napusti teren raditi nekakav problem. Doista, bolje da je izišao...

    Po ovom mogli su svi izaci :grin:
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Kako god, sigurno neće izjaviti da je bilo neke svađe i prepirke, nadamo se da stvarno nije
  • plavac173
    2.6k
    Jesi realan buraz? Ni jedan od ta 3 penala nije pucao na onaj "svoj" nacin sa stankom vec je normalno opucao i golman je obranio sva tri puta, odnosno pogodio stranu. Promasen penal se moze svakome desiti i desiti ce se jos minimalno toliko puta koliko je promasio... Promasen penal svrstavati u argument zajebavanja, ne znam sta reci, ispada da ih covjek namjerno promasuje...
  • Zagi
    4.9k
    Daj plavac, zajebava se već 3 godine i onda zabije škarice Bodu pa svi prijeđemo preko toga.
    Koda si pao s marsa.
  • Mrvica
    3.2k
    Drvljem i kamenjem na Petka na temelju toga šta je napisano u prijenosu utakmice. A i da je izašao vrijeme je kriminalno u Istri, teren je banana, očito po ovome šta sam vidio na tom tekstualnom prijenosu utakmice da su Slaskovi igrači počeli dobro udarat iako su pripreme i par dana prije nastavka prvenstva da se ozljedi nema smisla. Očito smo svi vidjeli šta se dogodi kad Petko ne igra, kakav je - takav je ali da puno znači ekipi itekako je. I opet ne vjerujem da misli za sebe da je veći od kluba pa da se ponaša kao nekakva teška dramaturgija. Samo smireno, bitno da nema ozljeda..
  • BornaPŽ1986
    1k
    temelju toga šta je napisano u prijenosu utakmiceMrvica

    Necu pisat tko je pisao prijenos, vec sam ga spomenuo. I opet cu reci ne kuzim kako je zatvoreno za javnost. Da su samo igraci i stozer imali pristup ne bi doslo do ovakvih informacija.
  • plavac173
    2.6k
    Sta ti smatras pod zajebavanjem? Kako se on tocno zajebava? Ja stvarno ne znam evo ti mi reci... Osim sto je bolikurac kao osoba za sve u zivotu, i svaki put kad je na terenu pokaze klasu kakvu nitko nema na tom istom terenu, odigra nekad lose naravno kao i svaki igrac. Razlikujte tipove ljudi od tkz zajebavanja..
  • Zagi
    4.9k
    Ne bih dalje potpirivao ovu temu.
    Strvinari jedva čekaju.
  • San Lorenzo
    11.1k

    Penal protiv hajduka je čista zajebancija koja je i usmjerila ovu sezonu, ta lopta se jedva dovukla do gola...dva mjeseca ranije, isti stil penala koji mu je golman uhvatio...jako rijetko se događa da ti golman uhvati živu loptu iz penala i to u razmaku od dva mjeseca.
  • plavac173
    2.6k
    I da se golman bacio u drugu stranu nitko ne bi pisao kako se lopta dovukla do gola vec bi pisali kako je hladnokrvno opucao i smireno.. Ako si nekad pucao penal na nocometnoj utakmici razumijes to.. Penali su jednim dijelom kocka, primjer ti je panenka protiv Osijeka. Zabio je, i svi ga hvalimo za taj penal a zamisli da je promasio i da se golman odlucio ostati na sredini (a mogao je i to Petko ne bira, zato i je jedan dio kocke)

    Ne bih dalje potpirivao ovu temu.
    Strvinari jedva čekaju.
    Zagi

    A i dosta sad ajd.
  • Mali Zeus
    9.4k
    I krenula pljuvačina na Petka opet. :strong:
  • Mali Zeus
    9.4k
    I to zato jer je izašao. Fascinantno.
  • Jaro
    5.4k
    Ljudi koji se nazivaju navijacima Dinama vise vjeruju napisu zaposkenika portala srpske kladionice nego treneru vlastitog kluba pa na temelju toga krenu pljuvat po najboljem igracu kluba zadnjih godina...
    "Petko se zajebava"?
    Jel se Prosinecki zajebavao cijelu karijeru? Jel se Ronaldinho zajebavao cijelu karijeru? Ibrahimovic? Šuker kad je lobao Schmeichela?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.