• Krizy
    35.5k
    Minutaža igrača na pripremnim utakmicama:

    GK:
    Zagorac - 210
    Nevistić - 205
    Krkalić - 35

    RB:
    Mikić - 225
    Ristovski - 115

    CB:
    Živković - 225
    Theophile - 225
    Bernauer - 225
    Cvetko - 190
    Perić - 85

    LB:
    Perković - 230, 1G
    Graonić - 170
    Ogiwara - 20

    DM/CM:
    Ademi - 210, 1G, 1A
    Ljubičić - 210, 1A
    Sučić - 205, 1G, 2A
    Mišić - 190, 1A
    Bulat - 65
    Brkljača - 55
    Baković - 30

    RW:
    Špikić - 165, 2A
    Kaneko - 160, 2G
    Miljak - 30

    AM:
    Baturina - 190
    Halilović - 185, 1G, 3A
    Kujundžić - 30

    LW:
    Vidović - 210, 1G
    Hoxha - 135
    Rukavina - 45
    Šunta - 40
    Majić - 30

    CF:
    Brodić - 202, 3G, 1A
    Kulenović - 200, 5G, 1A
    Petković - 143, 2G
    Emreli - 30
    Košćević - 30



    Dinamo - Rogaška 1:0
    1:0 Kulenović 33' (Halilović)


    Dinamo - Triglav 7:0
    1:0 Petković 29' (Špikić)
    2:0 Kulenović 53' (Halilović)
    3:0 Kulenović 56' (Brodić)
    4:0 Sučić 64' (Kulenović)
    5:0 Halilović 65'
    6:0 Kulenović 68' - 11m
    7:0 Kaneko 78'


    Dinamo - Celje 2:0
    1:0 Kaneko 6' (Ademi)
    2:0 Petković 36' - 11m


    Dinamo - Makedonija GP 4:1
    1:0 Kulenović 23' (Špikić)
    2:1 Brodić 64' (Sučić)
    3:1 Vidović 82' (Ljubičić)
    4:1 Brodić 85' (Halilović)


    Dinamo - Śląsk Wrocław 3:2
    1:0 Perković 23' (Mišić)
    2:1 Ademi 29'
    3:2 Brodić 56 '- 11m


    Ukupno: 5-0-0 17-3


    Golovi:
    5 - Kulenović
    3 - Brodić
    2 - Petković, Kaneko
    1 - Vidović, Halilović, Sučić, Perković, Ademi

    Asistencije:
    3 - Halilović
    2 - Špikić
    1 - Brodić, Kulenović, Ademi, Sučić, Ljubičić, Mišić
  • Sixthway
    255
    Ovak I onak će Bjelica na ljeto opet krenuti po njega
  • Mr Anderson
    5.3k
    Raspravlja se i stvaraju konstrukcije, a nitko točno ne zna što se stvarno dogodilo i zašto je izašao. Ako klub ne izda nikakvo priopćenje onda kao da se ništa nije ni dogodilo. Idemo dalje.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Baš me zanima tko mu je nešto prigovorio ako jest netko nešto. Jakir sigurno nije, jer se on od početka postavio da je tu par igrača koje on mora slušati i imam osjećaj da mu Petković može reć da mu se ne da trenirati da mu ovaj ne bi ništa mogao. Zajebava se svaku pripremnu utakmicu, sad uvali u problem obranu i zamalo se primi gol i onda se još i uvrijedi što mu je netko nešto prigovorio. Jebeš takav stav.Juznjak

    Sumnjam da je to bas tako, nismo amateri nit je tko nezamjenjiv. Nego u germanijak uzivo je napisao da je "Petkovic ljutito napustio teren i cini se da sepa". Po tom sam mislio da je samoinicijativno izasao a da ga je netko kritizirao zbog nonsalancije na centru. Eto i sad ti isti mediji napisu da je sve ok i da je po dogovoru izasao, bitno da su nas zavukli tokom prijenosa.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    To što je klasa(kad želi) i što je trenutno jedan od boljih igrača u momčadi ne daje mu za pravo da zajebava sve i svakoga u klubu. Jesi najbolji? Jesi. Jesi klasa? Jesi. Jesi veći od kluba? Nisi!!! Da je uprava kako treba već bi se našla zamjena i on bi otišao iz kluba, baš me zanima koji klub vani bi mu ovo tolerirao šta radi. Ponavljam, puno je donio klubu i cijenim ga, svaka čast na svemu al ovakvo zajebavanje kluba i suigrača da se mene pita nebi trpio.

    Naravno ako je istina da je došlo do svađe.
  • plavac173
    2.6k
    Ljudi dragi nitko nije gledao utakmicu, niti znate sta je bilo... Tko ce mu sa klupe pregovarati u pripremnoj utakmici po ovakvim uvjetima, ljudi su 24/7 u hotelu cijele ove pripreme, nisu djeca..
  • plavac173
    2.6k
    baš me zanima koji klub vani bi mu ovo tolerirao šta radi.Doktor Kunić

    A sta radi ? :rofl:
    Ja stvarno pokusavam shvatiti ovakve stvari ali mi ne ide stvarno... Ponasate se kao da su se jucer pronasli i krenuli igrat zajedno pa neko nekome zasmetao, sto je najtuznije od svega prijenosa nije bilo i opet seremo. Posebni smo.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    pa ko imalo prati zna o čemu govorim. Velim, ako je istina da je samovoljno izašao radi prigovora, nije u pravu. Igračina je kad to želi. Ako je sve krivo preneseno, ispričavam se, ali i dalje stojim iza svog mišljenja da nebi nikome dopustio da se zajebava, i da zajebava struku i klub jer si je umislio da je veći od svih.
  • plavac173
    2.6k
    Pa od kud tebi da se on zajebava? Izvlacite iz konteksta i prevodite doslovno svaku rijec, nismo imali prijenosa..
  • BornaPŽ1986
    1k
    Velim, ako je istina da je samovoljno izašao radi prigovoraDoktor Kunić

    Ma ne mora biti ali malo mi je cudno da napisu da je ljutito izasao i da sepa pa za pola sata napisu da je bio dogovor.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    pa jesam napisao ako je istina kako je preneseno? I ja isto sumnjam da bi se tako ponašao s obzirom da je još i kapetan momčadi. Al opet nebi se čudio
  • by-tor
    65

    Zajebava se on cijele pripreme.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Varazdin Gorica odigrali samo poluvrijeme pa su se dogovorili da prekinu, ali rekao bih da je tamo teren jos vise vode primio (po slikama) nego u Rovinju
  • plavac173
    2.6k
    Zajebava se jer kad ide sa golmanom 1 na 1 pa ga predje i poslije jos 2 igraca ali lopta ne zavrsi u golu? Da se zajebava mozes reci kada na treningu raditi nesto sta ne treba, a nije... Na pripremama je totalno nebitno hoce li ta lopta zavrsit u golu ili nece, bitnije je kako je lopta dosla do njega, ako kuzis.
    Kao da prvi put gledate Petkovica, isti covjek od kad je dosao u Dinamo i takav ce uvijek i biti
  • Doktor Kunić
    2.4k
    I Onda se očekuje od mladih da sve shvate ozbiljno a onda vide kako se ovaj cijele pripreme sprda. I sad se tu povlači pitanje zašto jakir kad je takva manga ne izbaci petka kao i Ukrajinca. Pa neće jer zna da je Petko najbolji pa čak i kad se zajebava i da nemre bez njega al tu je taj problem što si neko umisli da je veći od kluba i da može svakoga zajebavati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.