• rioda
    2.2k
    To je takva glava, ne možeš tu ništa. On nogomet ne shvaća strogo natjecateljski, ne gleda rezultat, važnije mu je prodati koji tunel ili rolicu, živi za to. Znam jednog identičnog igrača u amaterskom nogometu, naravno veliki je fan Petka :D
  • sport
    2.3k
    Petković izašao u dogovoru sa trenerom a vi ovdje bubate razne teorije.Koji je vama kurac,kome je potreban neprijatelj pokraj ovakvih "prijatelja" kluba.
  • sanjinlego
    1.9k
    Petko doktor. On ne igra, on se igra.

    Ne postoji problem, dobio je udarac zbog kojeg se naljutio. I zbog svoje greške je bio dodatno ljut. Povedi nas kapetanu zajedno sa Ademijem!
  • Deleted User
    0
    znam ja neke koji tako i život shvaćaju :) himna im je ibro dirka - zabranjeno pušenje !
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Ako je tako onda dobro, ispričavam se, krivo je preneseno, naravno mediji odma žele napravit skandal. Ali i dalje smatram da takav tip igrača nije kvalitetan za kolektiv.
  • plavac173
    2.6k
    Strasno..

    Ajmo petko mrs iz kluba, kako se usudjujes ne opucati po golu kada predriblas golmana i 2 igraca, kako se smije tako zajebavati... (Spominjem ovaj primjer jer ne vidim jedan drugi argument koji govori da se zajebava)
  • Doktor Kunić
    2.4k
    A jwbiga stari onda očito nisi dobro pratio do sada

    Ništa ako Bog da čovjek će napraviti inozemni transfer, želim mu svu sreću nek bude ono što je i nek se ne mjenja :smile: pa da vidimo kolko će dugo
  • Juznjak
    3k

    Zbog takvog razmišljanja je promijenio način izvođenja jedanaesteraca. Kad mu je ukazano povjerenje da ih puca uzimao je i radio normalan zalet i pucao je kako se penal i treba pucati. Onda je vjerojatno isto na nekim pripremama odlučio da nije bitno hoće li zabit penal kad je već izboren i krenuo izvodit s uzašnim zaletom i još gorim šutom. Rezultat toga je drugi žuti protiv Istre, promašen penal na proslavi naslova protiv Gorice (jer nije bitno je li), promašen penal u finalu lige nacija i promašen penal protiv Hajduka. Je li kužiš sad da je bitno zabit i taj jebeni zicer? Jer nije nesreća ako pogodi stativu u situaciji 1 na 1 sad protiv Lokomotive nego je to upravo rezultat njegove bolikurčine. Ne mora se to dogoditi sad protiv Lokosa, ali vrati se to nekad u životu kad tad.
  • plavac173
    2.6k
    Pratio sam sve, i ne postoji ni jedan drugi argument sa kojim mozes reci da se zajebava. Mozes, ako prvi put gledas Petkovica kako igra.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    zato postoji razlika između "ne postoji drugi" i "ne želim vidjeti drugi" argument. Živio ti i Petko!
  • plavac173
    2.6k
    Citam i pokusavam shvatiti povezanost toga sta si ti napisao sa tim gore?
    Nabrajas promasene penale, kao da je svaki penal za redom promasio, promasio ih je svak i promasit ce ih jos 100.


    zato postoji razlika između "ne postoji drugi" i "ne želim vidjeti drugi" argument. Živio ti i Petko!Doktor Kunić

    Nemam sto vidjeti. Evo ti mi navedi di se zajebava, samo nemoj reci ne trci sa sprintom na igraca i gura igracima kroz noge :rofl:
  • Blaz
    350
    N Juliju
  • IceMan
    1.5k
    Kak je Ogiwara izgledao?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.