• xavier
    11.1k


    A gle, imaju 3 stopera koji svaki vrijedi 10+ milijuna po TM-u i igraju redom u Chelseju, Southamptonu i Milanu. I svi su u odličnim godinama. Najstariji je Kjaer s 31 godinom koji je ujedno i kapetan. Rasmus bi negdje iza njih mogao doći na red. Znači nije blizu prvog plana, ali u malo širi krug igrača bi mogao ući.
  • Dudu
    2.6k


    Kažem poziv, nisam rekao da ide odmah u prvih 11, mislim da takvog igrača želiš u krugu reprezentacije.
  • xavier
    11.1k


    Vjerujem da će ga uskoro i dobiti.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Sinoć je odigrao bez greške. Doslovno bez jedne jedine greške.
  • xavier
    11.1k
    Ne znam zašto, ali meni uvijek malo vuče na Vidića:

    pxl-171020-30522479_b01SN5t.jpg

    180px-Nemanja_Vidi%C4%87_%28cropped%29.jpg
  • marcio amoroso
    31.9k
    vzhgq2dxhgn7faom.jpeg

    Sretan rođendan igračino :strong:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ne znam da li pratiš Milan, ja pratim, ali mi djeluješ očito po pitanju Kjaera. Čovjek je uz Romangolia daleko najgori igrač Milana zadnjih pa 2 mjeseca sigurno. Nastanu problemi čim im dođe ozbiljnija ekipa sa iole takvim napadačem.

    A Dinamo nije neki županijski klub u Europi, a Danska neka Engleska,Francuska, da je stvarno teško izabrat koga povest. Uz to sve Christensen je ove sezone više odsjedio na klupi i bio izvan sastava nego što je igrao. Zbog same kvalitete samih stopera Chelsea tako i njega je doveden Thiago Silva.

    Rasmuss bez obzira što je naš, jest trenutno po formi 2. najbolji stoper kojeg Danska ima na raspolaganju nakon Vestegaarda.
  • xavier
    11.1k


    Ne vrijedi samo kod nas da se "u reprezentaciju teško upada, a još teže ispada iz nje". Većinom je tako.

    Imali su i naši top igrači lošije periode u karijeri pa nisu zbog toga ispali iz prvog sastava. Što misliš tko bi kod nas imao prednost, kapetan koji igra u Milanu i vrijedi 10 milijuna po TM-u ili netko tko vrijedi 3 milijuna i igra odlično negdje u Češkoj?

    Naravno da ne uspoređujem Dinamo s nekim od čeških klubova, ali to je perspektiva.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    e pazi sad.

    Radi toga će onda im rezultat trpit, zato je Lauritsen igrao u Europi ove sezone i pokazao se protiv Rusa, nizozemaca i i WFC, koji je do kraja i prošao grupu EL. Po tome je on zaslužio po meni poziv, pa i mjesto u prvoj postavi. Da je igrao ovako dobro ali samo u HNL( ne kažem da je loš HNL, ali za usporedbu sa Premiershipom i Bundesligom primjerice. ) onda ne bi dobio poziv.

    Ja bi ga pozvao kao trećeg stopera ako odigra korektno protiv židova kad bude, jer igrat će poritv zasigurno jednog od najboljih napadača današnjice(Kane) gdje će pokazat kakav je i što je.

    A ovo za naše, tu se sa tobom i više nego slažem i sam pomen da će se na Euru nać Jedvaj i Vida mi je puno...
  • Morales7
    184
    Baš sam prije priprema u Rovinju pričao sa njime i pitao se nada repki i kaže on da je danska ima jako puno dobrih stopera da je ogromna konkurencija i da shvaća da nije u prvom planu
  • Carrasco
    4k
    Ras otkrio čari Žuje... :heart:

    huinrgugczxt82oj.jpg
  • Dudu
    2.6k
    Lauritsen, prešućeni junak

    Dobar tekst od Mlinke mlađeg o važnosti Lauritsena.
  • Baneki
    712
    https://m.youtube.com/watch?v=UlaBJqE8ZMU

    Video oproštaja bivšeg kluba od njega (nakon što je otišao u Dinamo?). Izgleda da je i tamo ostavio odličan dojam.
  • Beowulf112
    301
    Ma odlican je.Steta sto je danska krcata dobrim stoperima inace bi vec odavno bio u repci jer zasluzuje to.Nadam se da nismo odustali od ongo drugog danca.Čabraja nek se ode kalit negdje drugdje.
  • Krizy
    35k
    Lauritsen sa 6.5M € postao peti najskuplji danski stoper na TM-u. Još jedan pokazatelj kako je pogođeno s njim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.