• Eduardo
    17.2k
    DATUM ROĐENJA: 27.02.1996.
    MJESTO ROĐENJA: Brande (Danska)
    VISINA: 188cm
    TEŽINA: 78kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: FC Midtjylland, Skive IK, Vejle BK, IFK Norrköping
    POZICIJA: Stoper
    BROJ: #6
    UGOVOR: 30.06.2024.
    55xp00mayshvka04.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Malo kad sam sam imao ovako velika ocekivanja od jednog stopera. Jedva cekam da ga pogledam u dresu Dinama.
  • Eduardo
    17.2k
    SN su ga već zacementirale u tandem s Joškom. Danac IN, KTC - OUT.
  • Infinity
    15.2k
    Da nema 100.000 bio Josko out
  • flexXy
    1.9k

    Jel to poslanica po Mamicima. Nevjerojatno mi je kako se pljuje po tom teophileu i podcjenjuje ga se a lik je zadnje 2 sezone drzao cijelu obranu. Da nismo njega imali na desnoj strani uz indijanca stojanovica, fasovali bi od sviju u grupi. Cak je imao i 2 asistencije u lp ak se ne varam.
  • flexXy
    1.9k
    At one point, early in the season, he topped the goal involvement charts in Allsvenskan. I think he scored 5 and assisted 3 in the first 7 games. For a centerhalf, that is excellent. This does however overshadow some of his defensive flaws. Not to say that he is a terrible defender, but he could certainately improve that part of his game. All in all, this is a really exciting signing for Dinamo Zagreb!

    Upalio sam reddit, ovo je komentar nekog navijaca malmoa o njemu.
  • LovroZG
    1.3k
    Realno, KTC malo slabije igra zadnjih par mjeseci tako da bi ga Danac mogo izgurat ak se iskaže. U svakom slučaju Lauritsen, Gvardiol, KTC, pa možda i Perić se bore za mjesto startera - dobra konkurencija. Nadam se da će ih Mamić ipak po kvaliteti stavljat u igru.
  • Bosna86
    11.5k
    Ako je mogao Ben protiv Bayerna igrati, zašto ne bi igrao i Josko... Mi smo Robin Hood.... SAMI PROTIV SVIH!!! Juhuuuu
  • Eduardo
    17.2k
    Krasan debi! U prvih 15' - 20' jedno 4 ili 5 velikih grešaka što znači da se savršenu uklopio u momčad. Nikad nisam vidio toliko brzu i toliko kvalitetnu adaptaciju jednog igrača u Dinamo. Šalu na stranu. Prvo je napravio tj. pokušao s driblingom tamo di ne smije, to je rezultiralo izgubljenom loptom i kornerom iz kojeg je napravio još gluplju pogrešku. Penal totalno glup i nepotreban. Zatim ono gaženje gdje je možda mogao i pocrvenjeti.

    Kasnije OK, stabilizirao se kao i cijela momčad. Uglavnom, mislim da iz ove utakmice ne možemo zaključiti puno toga o tome kakav je igrač.
  • deda
    27.4k
    Nekorektno je od trenera čovjeka baciti na teren nako dva treninga. Napravio je par grešaka u prvih 20 minuta, ali je zato poslije bio izvanredan.
  • Draž
    1.1k
    upravo to. Nakon onakvih četiri pet grešaka na početku se vratio full u igru i odigrao dosta solidno. Vidi se da je zdrav u glavi. Nadajmo se da bu takav i u nogometnom dijelu.
  • Mali dioničar
    14k
    Tonel je direkt nakon potpisa debitirao na Poljudu.

    Realno, ako ga ne može staviti protiv Varaždina, kaj ga je uopće kupovao.
  • Draž
    1.1k
    Sjetite se Petkovog debija za Dinamo.
    Autogol i kriminalna igra.
  • Guinness
    1.9k
    Sjetite se Petkovog debija za Dinamo.
    Autogol i kriminalna igra.
    Draž

    tad si na klupi imao čovjeka koji je par tjedana prije razmontirao izraelskog prvaka 5:0 i općenito ostavio dobar dojam u idućih par utakmice do petkovog debija protiv osijeka...

    sada na klupi uz poluidiotski stručni stožer imaš osuđenog kriminalca kojem je u svakoj drugoj rečenici isti taj trener i ekipa mu u 3 mjeseca ne može spojit 3 dodavanja...
  • Draž
    1.1k
    Trenutno je riječ o pojedincu. Treba mu dati vremena.
    A za ostalo si sto posto u pravu. Nadajmo se da je mali u glavi i nogometno puno jači od vrlog nam trenera/SD-a i da ga neće moći sjebati
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja vjerujem da će bit ok, ima polusezonu da se prilagodi od mene. Onda ću sudit ako i dalje bude loš. Malo pretjerujemo jer su krimosi na klupi, ali jbg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.