• BBB Sibenik
    3.9k
    Ja iskreno ne znam kad smo pogodili tako dobro ka sa njim
  • Crusades1986
    9.5k
    Mislim da je cak igracki bolji od Tonela, Cufrea i Sigalija...
    Za razliku od ove trojice, Ras je u klub došao u mlađim godinama, ali kvalitetom podjednakom ako ne i boljom od ove trojice. S još prostora za napredak i sazrijevanje :up:
  • The Undertaker
    3.9k
    Od Tonela nije bolji, barem za sada.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Ja bih se usudio reći da je.
    Utjecaj na momčad, igru i suigrače je ogroman kod obojice. Možda na moju ocjenu utiče i to što je Tonel bio okružen s neizbalansiranom ekipom pa je i dojam malo "lošiji"
  • miro
    3.1k
    slažem se s Undertakerom, Tonel je bio malo bolji u duelu i na lopti
  • Beowulf112
    301
    Kakvo je stanje?nadam se da nece morat vise mjeseci pauzirati?
  • Dudu
    2.6k
    "Nije dobro. Prvi pregledi nisu previše optimistični, izgleda da je riječ o ozbiljnijoj ozljedi aduktora, ali da ne skačemo pred rudo, sutra ujutro ide na magnetsku rezonancu pa ćemo više znati." - Krznar.
  • xyz
    840

    Kaže Krznar da je sutra MRI, ali da nisu previše optimistični. Kod ozljeda aduktora je oporavak od 2-3 tjedna pa do 2-3 mjeseca...
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Nadan se da nije ipak pre ozbiljna ozljeda
  • deda
    27.6k
    Minimalno mjesec dana. Krznar najavljuje mogućnost dolaska novog stopera.
  • NORTE
    9k
    Možda je i dobro da se ovo dogodilo, za LP moraš imati 4 stopera.
  • Baneki
    714
    Od kud dovesti? Lige su već počele, momčadi formirane. Ima li neki stoper u HNLu koji bi dobro došao pa tom klubu dati nekog igrača s pozicija gdje imamo višak?
  • deda
    27.6k
    Ma transferi se tek zahuktavaju, ima materijala posvuda.
  • miro
    3.1k
    Arboleda iz Sheriffa je dobro odigrao protiv Zvezde, 26 godina, 1.90, Kolumbijac
  • Baneki
    714
    Jučer je trebao ići na magnetsku kad se trebala saznati težina ozljede. Ima li kakvih novih vijesti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.