• The Undertaker
    3.9k
    Da nije došla neka ponuda za njega? Pa je povišica priprema za transfer. Kako igra ove zadnje utakmice, izgleda da mu je glava negdje drugdje.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Znam da ću biti jedan od rijetkih, ali ja ću osobno pozdraviti njegov transfer. Ako ti je jedini pravi forte igra glavom, a tvoj igrač zabije onda si isključivi krivac za gol. O permanentnom mahanju rukama da uopće ne pričam. O iznošenju lopte da ne pričam. Mislim da je početak sezone bio idealan da ga se proda, ali naći će se i sada neki kupac. Šutalo je već sada jasno bolji igrač.
  • The Undertaker
    3.9k
    Šutalo jest dobar ali nema dovoljan fond utakmica da bi ga mogli realno procijeniti. Po meni Lauritsen je trenutno korisniji od Perića, Dilavera a možda i od KTC, barem od KTC kojeg gledamo ovu sezonu. Nama je većina igrača izvan forme već duže vrijeme a to sugerira da nije do igrača.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Mi smo jednostavno prodali puno kvalitetnih igrača i to je činjenica. Nisu neznalice kupile Gvardiola, Majera i Jakića i uplatili (ili će uplatiti) 40 milijuna eura. Jasno je i da sa boljim suigračima i ti izgledaš bolje, ali jednostavno govor tijela mi se ne sviđa kod njega.

    Što se tiče ostalih meni bi Theo bio kapetan dok nema Ademija. Ne zato što ne volim ili imam nešto protiv Livakovića, naprotiv, nego zato što kapetan mora imati utjecaj na igru i na suce, a to sa mjesta golmana nije moguće.

    Šutalo pokazuje potencijal i sve osim one prodane lopte protiv West Hama je odigrao perfektno.

    Perić je rekonvalascent i vjerojatno će se moći koristiti samo u HNL-u. Bojim se da je sa europskim nogometom završio. Nešto kao Jozo Šimunović
    .
    Dilaver je doveden kao i mnogi drugi, apsolutno nepotrebno i apsolutno ishitreno.

    Nadam se da ćemo nekada naučiti da je bolje uložiti 3 milijuna nečega u jednog vrhunskog igrača nego 3 milijuna nečega u 3 loša ili gotova igrača. Ako ništa jednog se lakše riješiš nego trojice.
  • Krizy
    35.4k
    U zadnjih 10 utakmica 90 minuta protiv Bijelog Brda te po 45 protiv Rapida i Rijeke. :sweat:
    Očito je negdje puklo, čak i da je do forme sjedenjem svaku utakmicu se neće vratiti u formu.
  • Woot
    101
    Valjda će sada imati priliku odigrat 90 minuta (doduše protiv HD) pa da vidimo jeli povratak moguć ili mora van.. osobno bi volio da mu se otvori, jako mi se simpatičan čini lik
  • Krizy
    35.4k
    U sezonu je ušao kao četvrti stoper a sada se vratio u prvih 11 i ostavio jako dobar dojam.
    U 5 utakmica u kojima je igrao, Dinamo je primio 3 gola, od čega jedan iz penala i jedan u Livakovićev bliži kut. (Ludogorets, Hajduk, Shkupi, Slaven, Istra).
    U 2 utakmice u koje nije igrao, Dinamo je primio 4 gola (Lokomotiva, Shkupi).
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Korektno od njega, jedini problem je sto nema tko dovest zamjenu.
  • Jurki
    8.4k
    Viking hvala na svemu i sretno u nastavku karijere. Pravi fajter i karakteran igrač.
  • Zagi
    4.9k
    Fala vikinže i sretno!
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Potpisao je. Uvijek ostavljao sve na terenu, sretno mu dalje u karijeri. Jedan mi od dražih igrača bio
  • Oluja
    3.6k
    Bio mi je bas drag, nek mu je sretno
  • Eduardo
    17.2k
    Ras predstavljen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.