• Nolifer
    6.4k
    Želite da budete krivi i za covid epidemiju? :smile:
    33mReplyOptions
    SAS1987

    No big deal. Samo bi išli navijati...
  • Majki2111
    2.6k
    da Fosili ni u Zagrebu nisu u top5 po popularnostiBosna86

    Moguće, al nije mi jasno zašto. Meni su Fosuli najbolji od ex-yu sastava. Svaku pjesmu s guštom poslušam. Prljavci manje.
  • markoli
    1.6k
    Balaševićevu glazbu ne volim, nekako mi je prepatetična i nisam neki fan. Ali očito je lik bio veliki umjetnik i pjevač, ne bi imao inače toliko fanova.

    Treba razdvojiti njega kao glazbenika, gdje je očito bio odličan, a s druge strane politički vrlo izgubljen i duhovno jalov. Njegove izjave nakon pada Vukovara i sl. to govore. Kasnije je očito malo promijenio film, ali nije istina da nije bio nacionalist. Bio je jugonacionalist. Mislim boli me briga, njegova stvar, samo me malo živcira kada se nekoga diže u nebesa kao osobu samo zato što je bio odličan glazbenik.

    Poštujem to da netko žali za njim, mislim da nije baš korektno u ovim danima nabadati na nos neke njegove kontroverze, pogotovo jer je bio primarno poznat kao glazbenik, a ne kao politička figura.
  • markoli
    1.6k
    Ali glede priče o korona partyju, to je ista priča kakvu smo viđali u SAD-u. Sve je bilo korona party, a onda kada su krenuli BLM prosvjedi, odjednom nitko da zucne o koroni. Kasnije Trump ima neke skupove, opet korona party. Kod nas glavni huškači na crkve, procesiju na Hvaru, rođendan Torcide ili na kolonu sjećanja u Vukovaru odjedno šute... Vrlo zanimljivo.
  • SAS1987
    13.2k
    Ovi nisu normalni :rofl: :rofl:

    h3w9ex1ao5nu84do.jpg
  • Neki tip
    19k
    Ovi nisu normalni :rofl: :rofl:SAS1987

    Prćija jednog luđaka. Nažalost, najčitanija u zemlji.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Taj HDZ ne mogu organski smisliti, ali mi je ovo sada bila zadnja posjeta tom portalu. Izbrisan je i blokiran za sva vremena.
  • The Undertaker
    3.9k
    Zadnji sam koji bi glasao za HDZ ali ovo na Indexu je dno dna.
  • Keyser Soze
    8k
    Pretpostavljam da je ovo zajebancija jer ja uđem normalno u portal bez ovog upitnika :lol:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nije zajebancija, meni je isto pokazalo upitnik kad sam probao.
  • SAS1987
    13.2k
    ma nije, to je moj screenshot (ima i ikona od zone dolje) :smile:
  • Nolifer
    6.4k
    Vidio sam ovo sa HDZom, mislim kaj reć? Ja sam samo X stisnuo, ko na kladi, baš me briga.

    Baš ih organski nemrem smislit, odma ljevpro me opere teški, tak da ih izbjegavam u širokom luku, a ovo sam išo provjerit samo, jel bu se i meni to otvorilo.. stvarno svašta..
  • Crusades1986
    9.5k
    Dobro ajde, jedino gore od glasača HDZ-a su vjerni komentatori i 90% novinara na indexu. Čast izuzecima kojih ima svugdje.
  • Nolifer
    6.4k
    Nemaš više za kog glasat, svi bi samo fotelje i poslije se ukopali u svoju rupu, baš su fikus i ti borci za neka prava, ajd molim te... Treba sve to na tvorničke postavke lagano... možda bi onda bilo bolje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.