• Dudu
    2.6k
    Šutalo je za njeg izmislio nogomet. Smiješno mi je i komentirati Capana
  • Carrasco
    4k
    Horkaš brani sve bolje i bolje, Istra se može pakovati za drugu ligu.
  • Nolifer
    6.5k
    Doista misliš da bi igrač koji nije dovoljno dobar Rijeci bio dobar Dinamu?deda

    Pa tamo je bio na kaljenju i po meni bio bi dobar kao kaj kaže @LovroZG 4. ili 3. stoper, zašto ne?

    Jer svoje je odslužio Rijeci, mogao bi sad malo kod nas, pa onda van... Jer ak se neko ozljedi, bar imamo zamjenu onda i ne treba se o tome razmišljati...
  • Carrasco
    4k
    Rijeka je ponudila Capanu novi ugovor, ali je on odbio potpisati. Tako da baš ne stoji to da nije dovoljno dobar za Rijeku.
  • immerwieder
    1.2k
    Horkaš svojim obranama, a ne brani nikaj slabije nego Nevistić u VŽ prošli dio, daje naslutiti da je prelazak Nevistića ipak više od igre
  • Neki tip
    19.1k
    Istri je danas stani-panideda

    Pani.
  • gh0c
    256
    Ako sutra Rijeka dobije Brnjicu i njegove provincijalce, eventualna pobjeda Gorice danas opet zaslađuje i tu borbu za 2. mjesto.

    Nadam se da ova pobjeda VŽa napokon trasira Istru u cvajtu! :clap:
  • deda
    27.7k
    Istrine šanse nakon ovog poraza su svedene na minimum. Ne vidim kako i koga oni više mogu stići.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Vlasnici Istre su uvijek podcjenjivali HNL, sada im se osvetilo. Ja sam mislio da će ovo danas dobiti i da će biti bar napeto do kraja, ali ništa.
  • BBB Sibenik
    4k
    Trenutno sada Loksa bizi samo 4boda Istri. Nebi ih odma otpisa, al da im je gadno to je istina.
  • Dudu
    2.6k
    Krizmanić je next big thing iz Gorice, lik igra fantastično. Ljevak koji može igrati stopera ili beka, nek prođe još vremena, ali po meni igrač koji ima potencijal za Dinamo.
  • Carrasco
    4k
    Koji kurac smo mi dovodili Štefulja i Čabraju pored ovakvog Krizmanića...
  • BBB Sibenik
    4k
    Ovaj Leko nikakav kalibar trenera. Nez zasto ga je Loksa postavila. Ovo mi smrdi na vezu nekakvu vise nego kompetenciju.
  • immerwieder
    1.2k
    a Krizmanić zapravo igra jer smo im odveli Čabraju
  • Dudu
    2.6k
    a Krizmanić zapravo igra jer smo im odveli Čabrajuimmerwieder

    Mislim da su oni zapravo to jedva i čekali, jer Čabraja je privukao interes klubova, ima 23-24 godine, a ovaj je tek 20-godišnjak. Iako da sam na mjestu Gorice razvijao bih ga na lijevom stoperu, jer takvi vrijede puno na tržištu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.