• Stihl
    3k
    Istina! Jebi ga, ja volim malo terat zajebanciju ali ovo kaj pajdo @Neki tip sa Zapada veli, to je pravi razlog.
  • SAS1987
    13.3k
    :lol:

    haha hvala, sada znam nešto više i o Osijeku i o Stihlu :grin:
  • Stihl
    3k

    A mislim stvarno. Ak si htio nekaj više saznat o meni, sve tu imaš:
    https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Stihl
    :joke:
  • SAS1987
    13.3k
    više saznat o meniStihl

    ...ostvaruje prosječnu godišnju dobit u iznosu od oko 3 milijarde eura...

    Napokon znamo tko u anketi uvjek odabere opciju primanja iznad 20k kuna :lol:
  • Stihl
    3k

    Hahahhah a jebi ga, sad sam se izdao. Zajebane su te ankete našeg tipa sa zapada, misliš bezazlene, a kad ono, malo ne pazis i svi sve znaju.
    No šalu na stranu, Stihlove motorke su stvarno vrhunske, bez zajebancije...hahah
  • xavier
    11.1k
    ...ostvaruje prosječnu godišnju dobit u iznosu od oko 3 milijarde eura...SAS1987

    Nisam gledao, ali pretpostavljam da im je to ipak prihod, a ne dobit :smile:
  • Stihl
    3k

    Eto i tebe...hahha
    Ajmo sad sjebat ovu temu HNL do kraja :lol:
    Koja je razlika između prihoda i dobiti?
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobit je razlika prihoda i rashoda.
  • Stihl
    3k
    A vjeko majka mu stara, ti si baš htio prekinut zajebanciju :lol:
  • Stihl
    3k
    Znači prihod je nekaj kaj zaradimo, a rashod je nekaj kaj smo potrosili da bi dosli do prihoda i ak nam je prihod veći od rashoda onda smo u plusu tj. ostvarili smo dobit, a ako nam je rashod veći od prihoda, tj. ak smo potrosili vise nego smo zaradili onda smo u minusu, i to je onda gubitak. Al gubitka nesmije bit, bar ne sluzbeno :lol:
    Jesam sad spreman zamjenit druga Zdravka na mjestu izvrsnog direktora kluba?
  • vjeko1701
    5.9k
    Rođen da zaustavljam zajebanciju!

    Imaš moj glas za direktora ukoliko imam garantiranu poziciju glavnog trenera.
  • Stihl
    3k
    Frende, sve bumo se dogovorili pri tebe vu kleti. Nemre to ovak javno iti, same klet priznam.
  • SAS1987
    13.3k
    zamjenit druga Zdravka na mjestu izvrsnog direktora klubaStihl

    Sada je red na Antoliću. Ti možeš na mjesto Amre ali ti ne preporucujem dok god je lepi Zoka u klubu :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Pretpostavljam da onda samo tudum za gemišt priznaš.
  • Stihl
    3k

    Neka lepog Zoke, ja sam spreman čuvat tekovine naše braće i njihove borbe koja je Dinamo učinila najuspješnijim klubom u regiji, a i šire.


    Pošto nisam žedan na vodu sve more, bitno da ne moram platit hahah
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.