• marcio amoroso
    31.9k

    Ali kako plate ove nove? Ne vjerujem da Livaja ili Kacaniklic imaju 100 tisuća.
  • xavier
    11.1k
    ako je istina da bi ga se prodavalo na ljeto ne kuzim zasto bi on to potpisivao, samo sebe stavlja u losiju pregovaracku poziciju.Nino Bule

    To i ja govorim. Koja bi uopće iz njegove perspektive bila logika potpisati taj novi ugovor po kojem bi imao manju plaću samo kako bi Hajduk zaradio.

    Bolje mu je dočekati ljeto kao slobodan igrač.
  • Nino Bule
    11.3k
    nisam toliko upucen, pretpostavljam tako sto ce se rijesit nekoliko igraca s vecim placama (jairo i jradi na ljeto vjerovatno odlaze, a i caktas) i gyurcsa su se vec rijesili.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ali riješiš se skupih i dovedeš iste skupe, čak po godinama slične.
    Prelijevanja iz šupljeg u prazno. Imam osjećaj da je njima najbitnije da smire rulju. Vidim da su se sad naložili maksimalno.
  • Nino Bule
    11.3k
    evo citam komentare tovara na internetu, oni su svjesni da je to nepovoljnije po njega, ali je svejedno izdaja i prodaja sto nije potpisao da hajduk dobije par milijuna.
  • Nino Bule
    11.3k
    a nada je da su ti skupi bolji od ovih kojih se rjesavaju i vjeruju niki da je sposoban dovest dobre igrace. Ja bi rekao da ce kratkorocno sigurno bit bolji, ali meni su i gyurcso i jairo bili jako dobri igraci kad su dosli, ali dolje u takvoj atmosferi svi s vremenom padnu dobro ispod svoje razine ne vidim zasto se isto ne bi dogodilo livaji i kacaniklicu kroz sezonu dvije.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Normalno, Jairo i Gyurcso su jako kvalitetni igrači.
    Ma psihijatrija je dolje teška.
  • xavier
    11.1k
    evo citam komentare tovara na internetu, oni su svjesni da je to nepovoljnije po njega, ali je svejedno izdaja i prodaja sto nije potpisao da hajduk dobije par milijuna.Nino Bule

    Iako ako ćemo pošteno, bilo je i onih koji su zagovarali da Olmo mora na tribinu jer ne želi potpisati novi ugovor iako njemu nije isticao na kraju sezone. Često se navijači baš i ne vode logikom odnosno ne razumiju da druge strane nemaju isti interes kao klub.
  • xavier
    11.1k
    Eh, ovo znači i da vjerojatno ipak neće probiti granicu od 100 golova u HNL-u, još dva mu fale.

    Jedino ako potpiše za Osijek, ali da je to bila opcija, dogovorili bi se već sad...
  • Nino Bule
    11.3k
    nisu mi slicne te situacije. Olmo je bio projekt kluba koji ga je gurao i davao mu prilike kako bi ga se prodalo jednog dana i to mu je jasno iskomunicirano, u njegovom slucaju da je cekao istek ugovora to ne bi bilo korektno. Zazivat da potpise novi iako ima jos 2 god na ugovoru nema smisla to se slazemo, ali to je vjerovatno manjina bila. Caktas se u hajduk vratio sa svojih 26(?) godina, imao dobre ponude drugih klubova (navodno i dinama s istom placom od oko 550k) di je mogao bit u stabilnijoj sredini umjesto na psihijatriji dolje, ali on je odlucio doci i svaku sezonu je njihov najbolji strijelac i igrac i nitko normalan mu ne bi smio radit problem da on odradi svoj ugovor i ode dalje. Isto kao sto npr ademiju nitko ne bi ovdje mogao ista rec da odradi svoj ugovor i kaze odo ja sad.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pisalo je da je imao nekih ponuda, ali da ih je odbio. Mislim da je jedna od tih Osijek.
  • xavier
    11.1k
    Mislim da je jedna od tih Osijek.marcio amoroso

    Ako je stvarno bila ponuda Osijeka i on ju je odbio, onda su nudili dosta manje od tih 500.000 koje sad ima u Hajduku. Ne vidim drugi razlog.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Valjda je rekao da neće u Osijek, Dinamo itd iz poštovanja prema Hajduku.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ma po meni jos uvijek najizglednija opcija je osijek, pogotov sad kad ide besplatno na ljeto.
  • xavier
    11.1k


    Stvarno bi bila ironija da on iz poštovanja ne želi u Osijek ili Dinamo, a navijači ga za to vrijeme stalno blate iako im je najbolji igrač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.