• cron1ck
    1.6k
    1. Mierez
    2. Jurić
    3. Lauritsen
    4. Sahiti
    5. Bohar
  • marcio amoroso
    32.5k
    Mierez
    Lauritsen
    Jurić
    Cerin
    Menalo
  • marcio amoroso
    32.5k
    I moram priznati da smo mi Dinamovi navijači najrealniji i najskromniji.
    Da se najbolja pojačanja biraju na tovarskoj stranici bilo bi “brale prvi mi je Kale, drugi Livaja, treći Atanasov”
    Lege bi birale sve svoje, Škoric je to dokazao kad je kao kapetan birao najbolje igrače.
    Mi sve pošteno.
  • flexXy
    1.9k
    1.Lauritsen
    2.Mierez
    3.Papadopulos
    4.Juric
    5.Cerin
  • Krizy
    36.5k
    A stavio samo ljetne transfere, mislio sam zimske na kraju sezone :grin:
  • Keyser Soze
    8.2k
    1. Mierez
    2. Lauritsen
    3. Bohar
    4. Sahiti
    5. Papadopulos
  • ZGBhoy
    1.7k
    1.Mierez
    2.Lauritsen
    3.Papadopulos
    4.Juric
    5.Cerin

    I moram priznat za našeg Danca sam mislil da je teška lopata i zakaj ga dovedu al iznenadil me je pozitivno.

    Isto tako mislim da će Papa uz Lokse na ljeto u Maksimir i to bi bilo strašno pojačanje
  • SAS1987
    13.5k
    Papa uz Lokse na ljeto u MaksimirZGBhoy

    Sve je dogovoreno sa Kyriakos Papadopolus i mama Papadopolus ali se ovaj put zakompliciralo sa papa Papadopolus.
  • Boogieman
    307
    1. Mierez
    2. Lauritsen
    3. Jurić
    4. Sahiti
    5. Bohar
  • LovroZG
    1.3k
    Lege bi birale sve svoje, Škoric je to dokazao kad je kao kapetan birao najbolje igrače.marcio amoroso

    On se moro iskupit jer je prošle godine dao 3-4 glasa našim igračima.

    1.Lauritsen
    2. Mierez
    3. Sahiti
    4. Dieye
    5. Jurić
  • Nolifer
    6.7k
    moj odabir

    1.Lauritsen
    2.Mierez
    3.Jurić
    4.Dieye
    5.Menalo
  • Carrasco
    4.1k
    1. Mierez
    2. Horkaš
    3. Juric
    4. Sahiti
    5. Papadopoulos
  • xavier
    11.1k
    I moram priznati da smo mi Dinamovi navijači najrealniji i najskromniji.
    Da se najbolja pojačanja biraju na tovarskoj stranici bilo bi “brale prvi mi je Kale, drugi Livaja, treći Atanasov”
    Lege bi birale sve svoje, Škoric je to dokazao kad je kao kapetan birao najbolje igrače.
    Mi sve pošteno.
    marcio amoroso

    Gledam baš odgovore na Snetu s obzirom da je @Krizy i tamo stavio istu anketu.

    Riječanin ne stavi uopće Miereza u top 5 jer su oni i Osječani trenutno u nekom ozbiljnom fajtu (barem tamo na forumu). Hajdukovac stavi svih 5 igrača iz Hajduka, a Osječanin napiše da "ne zna kako netko može staviti Lauritsena kad Dinamu obrana curi na sve strane" :cool:
  • Boogieman
    307
    Pa Hajdukova pojačanja su već godinama dobra za navijače Dinama (Rijeke i Osijeka), tak da bi mi komotno mogli staviti njihovih 5 igrača, ali da navijač Hajduka stavi 5 igrača Hajduka je ili sprdanje ili posebno bunilo :lol:
  • Krizy
    36.5k
    Šou hahaha, znao sam odmah da će se tamo zakuhati i da će biti trolanja, zato sam i stavio kad sam već imao napisano. Ali nimalo objektivno :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.