• marcio amoroso
    31.5k
    Ironija jeste, ali je tako. 0e9h4pfjjm8htvgj.jpeg
  • SAS1987
    13k
    Smanjuju proracun na 70 mil kuna tako da rezove moraju raditNino Bule

    Uz tko zna kakve su dugove napravili u 2020. Jedini im je spas da ubace svoje mlade igrače plus par iskusnijih (kičma momčadi) iz trenutačnoga kadra, zadovolje se s 4, 5, 6, 7 mjestom na par sezona te počinju rasti organski. Potrošili su desetine milijuna € u posljednjih par godina a nisu napravili osnovno infrastrukturu za omladinsko školu te treninge prve ekipe.
  • BlauDivision
    461
    Caktaš im je ove sezone kao dobar golman u hokeju, "pola" momčadi.Nema ljubavi u businessu. Po kuloarima se priča kako još nije ni dobio pune plaće za proteklih par mjeseci. Magarada je opet išla sa all in i naravno opet popušila. Što je smislio današnji predsjednik kojeg je postavila stožerna stranka na čelo hnk pravednik split to ćemo tek vidjeti
  • LovroZG
    1.3k
    U Hajduku će bit velki raspašoj na ljeto ak ne izbore Europu. Doveli su dosta novih igrača i kriznog trenera i ne zgleda da su skresali troškove. Sam im je zajeb šta Gorica i dalje dobro zgleda, a Rijeka se isto pojačala, iako se to na terenu baš i ne vidi.
  • mniokl
    247
    Naravno da ce biti raspasoj.U 2020. su u teskom minusu,sada nisu nista uprihodili u zimi a troskove skoro pa da nisu uopce skresali.Ako ne udju u europu u banani su teskoj.
  • SAS1987
    13k
    Ako ne udju u europumniokl

    Nakon masovne covid zaraze ne vidim na koji nacin bi mogli upasti u europu :smile:
  • The Undertaker
    3.7k
    Ako se turizam oporavi a vjerovatno hoće, Lukša će odmagliti na ljeto i ostaviti ih sa kreditom i/ili igračima sa ugovorenim postokom od odštete što je u biti isto. Bitno da je euforija u bitki za 4 mjesto.
  • SAS1987
    13k
    Zašto se navijači NK Eszék nazivaju "Lege"?
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Tko će znati, ne kužimo mi taj ugarski narativ.
  • SAS1987
    13k
    Orbanovci.
  • Stihl
    3k

    Ak pitaš za ozbiljno, onda ti je odgovor taj da im je to njihov Osiječki sleng ili ti žargon, a znači dobar prijatelj, frend...a inače je skrećeno od kolega. (Lega)
  • SAS1987
    13k
    Ak pitaš za ozbiljnoStihl
    Ozbiljno sam pitao, nisam znao pa me zanimalo :smile:
  • Stihl
    3k
    Eto, sad znaš :wink:
  • Neki tip
    18.4k


    Ma zajebava te @Stihl, ne slušaj ga. Dugo je jedino Osijek nosio marku Legea pa su po tome bili prepoznatljivi i tako je krenulo prvo unutar kluba "lega", a onda se prošilo i na grad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.