• Jurki
    7.4k
    A nama Rijeka opali šamar usred Zagreba.. bravo za našeg trenerakog velemajstora.. cujem da ga trazi Manchester United i porusil bu rekorde Alexa Fergusona. Zoki il fenomeno :vomit:
  • kinfa95
    440
    Zašto je Kahlina već 2 kola na klupi?
  • deda
    26.3k
    Ozljeda
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Mislim da je Kahlina slomio nožni prst, al nemojte me držat za riječ.
  • Infinity
    14.9k
    Nije nozni. Slomio je prst na ruci protiv Hajduka na Poljudu. S tom ozljedom je branio do kraja utakmice. Vuce to vec skoro mjesec i pol, ali nema smisla da golman s takvom ozljedom brani. Zacijelit ce, vratit ce se.
  • NORTE
    8.4k
    Na praznicima Gorica +12 ispred Hajduka. Ode im trener, ode im sportski direktor (koji ih je "stvorio") i to u Hajduk koji je doveo i novog trenera i nije prodao nikog od prvotimaca. U nastavku sezone Gorica kiksa u Puli i izgubi preokretom od Dinama dok Hajduk osvaja 3 boda u Šibeniku i brzo smanjuje bodovni zaostatak. Euforija. Sve vodi prema scenariju u kojem ipak Hajduk ide u Europu.

    Sad su na +13 :smile:
  • Infinity
    14.9k
    Zanimljivo je da ce Hajduk u manje od 20 dana dva puta gostovati na Rujevici. Mogli bi oni do kraja mjeseca pasti u tesku depresiju. Rijeka je tu nadohvat ruke, na sest bodova prednosti, ali ove dvije utakmice i dvije zaostale utakmice Rijeke bi mogle unistiti mnoge zivote. Naravno, postoji mogucnost i da se sad sve okrene, ali je lakse vjerovati u prvi scenarij.
  • LovroZG
    1.3k
    Rijeka danas uopće nije igrala loše. Samo su se napromašivali, osim kad je Andrijašević zabio autogol.
  • Eduardo
    16.8k
    Bassel Jradi :strong:

    umowuoed05i4dkot.jpg
  • Krizy
    33.6k
    Hamza Barry bi mogao u Lokomotivu izgleda.
  • deda
    26.3k
    Marin Ljubić otišao u Istanbulspor. Odšteta 50.000 :yum: plus 20% od sljedećeg transfera.
  • Eduardo
    16.8k
    Znamo da je Šibenik inače skloniji 'modrima' nego 'bilima'. Kako je u vašem slučaju?

    'Da, to je istina, oduvijek je Šibenik bio bliži Dinamu, nego Hajduku. Mogu čak reći da i ja osobno više preferiram Dinamo, ali sada mi je najvažnije bilo donijeti pobjedu mojem Šibeniku. A tako razmišljamo svi, pa čak i neki bivši igrači Dinama. Svi smo spremni dati sve za Šibenik', zaključio je Marko Bulat.
  • Krizy
    33.6k
    Prošlo kolo drugi puta u povijesti HNL-a se dogodilo da Dinamo, Hajduk i Rijeka izgube u istom kolu.

    Prvi put 7. svibnja 2005. godine, u šestom kolu drugog kruga prvenstva. Hajduk je u Ligi za prvaka izgubio od Zagreba 3-2, Rijeka od Varteksa 3-1, a Dinamo u Ligi za ostanak od Međimurja 2-1.

    Sada, 15 i pol godina kasnije, Dinamo od Šibenika, Hajduk od Lokomotive, a Rijeka od Gorice.
  • NORTE
    8.4k

    Rijeka je bila važan faktor u Hnl-u dva puta u 30 godina, ali zanimljivost je baš zbog toga.
  • Nolifer
    5.9k
    Bivši trener Lokomotive, Goran Tomić, ipak ne ide u Kinu, neće sjesti na klupu tamošnjeg prvoligaša Guangzhou Cityja! Zbog ponude ovoga kluba, podsjetimo, Tomić je prije tri tjedna napustio klupu Lokosa, ali je odmah naglasio da posao s Kinezima nije završen, te da odlazi s Kajzerice jer ne želi u zadnji trenutak klupsko vodstvo dovesti pred gotov čin.

    SN
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.