• Jurki
    41
    A nama Rijeka opali šamar usred Zagreba.. bravo za našeg trenerakog velemajstora.. cujem da ga trazi Manchester United i porusil bu rekorde Alexa Fergusona. Zoki il fenomeno :vomit:
  • kinfa95
    58
    Zašto je Kahlina već 2 kola na klupi?
  • deda
    4.4k
    Ozljeda
  • Navijač Dinama
    1.4k
    Mislim da je Kahlina slomio nožni prst, al nemojte me držat za riječ.
  • Infinity
    3.5k
    Nije nozni. Slomio je prst na ruci protiv Hajduka na Poljudu. S tom ozljedom je branio do kraja utakmice. Vuce to vec skoro mjesec i pol, ali nema smisla da golman s takvom ozljedom brani. Zacijelit ce, vratit ce se.
  • NORTE
    1k
    Na praznicima Gorica +12 ispred Hajduka. Ode im trener, ode im sportski direktor (koji ih je "stvorio") i to u Hajduk koji je doveo i novog trenera i nije prodao nikog od prvotimaca. U nastavku sezone Gorica kiksa u Puli i izgubi preokretom od Dinama dok Hajduk osvaja 3 boda u Šibeniku i brzo smanjuje bodovni zaostatak. Euforija. Sve vodi prema scenariju u kojem ipak Hajduk ide u Europu.

Sad su na +13 :smile:
  • Infinity
    3.5k
    Zanimljivo je da ce Hajduk u manje od 20 dana dva puta gostovati na Rujevici. Mogli bi oni do kraja mjeseca pasti u tesku depresiju. Rijeka je tu nadohvat ruke, na sest bodova prednosti, ali ove dvije utakmice i dvije zaostale utakmice Rijeke bi mogle unistiti mnoge zivote. Naravno, postoji mogucnost i da se sad sve okrene, ali je lakse vjerovati u prvi scenarij.
  • LovroZG
    318
    Rijeka danas uopće nije igrala loše. Samo su se napromašivali, osim kad je Andrijašević zabio autogol.
  • Eduardo
    3k
    Bassel Jradi :strong:

umowuoed05i4dkot.jpg
  • Krizy
    3k
    Hamza Barry bi mogao u Lokomotivu izgleda.
  • deda
    4.4k
    Marin Ljubić otišao u Istanbulspor. Odšteta 50.000 :yum: plus 20% od sljedećeg transfera.
  • Eduardo
    3k
    Znamo da je Šibenik inače skloniji 'modrima' nego 'bilima'. Kako je u vašem slučaju?

'Da, to je istina, oduvijek je Šibenik bio bliži Dinamu, nego Hajduku. Mogu čak reći da i ja osobno više preferiram Dinamo, ali sada mi je najvažnije bilo donijeti pobjedu mojem Šibeniku. A tako razmišljamo svi, pa čak i neki bivši igrači Dinama. Svi smo spremni dati sve za Šibenik', zaključio je Marko Bulat.
  • Krizy
    3k
    Prošlo kolo drugi puta u povijesti HNL-a se dogodilo da Dinamo, Hajduk i Rijeka izgube u istom kolu.

Prvi put 7. svibnja 2005. godine, u šestom kolu drugog kruga prvenstva. Hajduk je u Ligi za prvaka izgubio od Zagreba 3-2, Rijeka od Varteksa 3-1, a Dinamo u Ligi za ostanak od Međimurja 2-1.

Sada, 15 i pol godina kasnije, Dinamo od Šibenika, Hajduk od Lokomotive, a Rijeka od Gorice.
  • NORTE
    1k

Rijeka je bila važan faktor u Hnl-u dva puta u 30 godina, ali zanimljivost je baš zbog toga.
  • bbbjura
    403
    Bivši trener Lokomotive, Goran Tomić, ipak ne ide u Kinu, neće sjesti na klupu tamošnjeg prvoligaša Guangzhou Cityja! Zbog ponude ovoga kluba, podsjetimo, Tomić je prije tri tjedna napustio klupu Lokosa, ali je odmah naglasio da posao s Kinezima nije završen, te da odlazi s Kajzerice jer ne želi u zadnji trenutak klupsko vodstvo dovesti pred gotov čin.

SN
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube