Navijač Dinama
Ne bih dao Belju za dva Budimira. — marcio amoroso
Cif
Papastrumf
Treći strijelac druge najbolje lige na svijetu. Zadnjij par sezona u vrhu uvijek. A Beljo recimo nije imao mjesta u Augsburgu, da se ne lažemo, bundesligaškom davljeniku.
I meni je Beljo draži nego svaki napadač i skoro igrač trenutno u rosteru Hrvatske i smatram kao i sto sam pisao da je apsolutno zasluzio poziv više nego recimo Matanovic, međutim, Ante Budimir je najbolji hrvatski napadač u ovome trenutku. — Navijač Dinama
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.