• Dzoni
    6.3k
    Ne znam, oni su posebna sorta ljudi. Ali uvijek ima razloga, danas je prijateljska utakmica, nedaj bože da bude manje od 5 razlike
  • mlinchica
    6.5k
    Pričekajmo malo, negdje oko 20h ćemo saznati koje brige nas more.
  • deda
    46.5k
    Tetak je očajan jer je star, debeo, bolestan, bacio život u ništa, ništa nije stvorio, napravio i ostavio svijetu. Ali zato sve zna jer on bi bolje samo nije imao sreče u životu.
  • Paggini
    88.1k
    Tetak je očajan jer je star, debeo, bolestan, bacio život u ništa, ništa nije stvorio, napravio i ostavio svijetu.deda

    Ajmo ne ići u ove vode i vrijeđati nas ostale koji smo stari, debeli, bolesni, bacili život u ništa, ništa nismo stvorili, napravili i ostavili svijetu....
  • Droljo
    28.9k

    Star i debel nisi. Ovo drugo ti priznam.
  • deda
    46.5k
    Pa kak bi te vrijeđao, ti ne tvrdiš da znaš bolje :rofl:
  • NORTE
    25.2k
    26.6.
    CAhJ4Ev.jpg
    parks-and-rec-andy-dwyer.gif
  • Gradina
    135
    baka po majci je porijeklom iz SinjaElDorado

    Nemojte da ovo Triljani vide opet će se pobit s Maliganima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.