• podravskimodrikibicPMK
    230
    Ako clanovi tako odluce, ja osobno nemam nikakvih problema s time.Papastrumf

    Moze li se pokrenuti ajmo reci referendum za ovako nesto?
    Ozbiljno pitam
  • Droljo
    28.9k
    Moze li se pokrenuti ajmo reci referendum za ovako nesto?podravskimodrikibicPMK

    Sudeći po rezultatima ankete nakon 112 glasova nema niti potrebe.
  • wolfgang14
    4.3k
    volim kladionice tako da podržavam. Ne znam zakaj su kladare postale takav Boogieman u zadnje vrijeme
  • jakov1
    1.6k
    Zelis reci da ne postoji fizioloska komponenta kod alkohola, droga itd.?
  • DerHerrKool
    1.2k

    Kaj tebe točno zanima? Imam osjećaj da nisi baš dobro razumio kaj sam ja napisao jer ja o tome kaj ti pitaš uopće nisam pisao.
  • prefontaine
    9.6k
    Genijalna ideja mi je pala na um!

    Prilikom prijave na Favbet račun, uneseš broj članske i automatski imaš povećanje koeficijenata za tipa 5%.
    I redovni koeficijent 1.85 postane 1.95. Divota!

    Time profitiram ja kao član, jer imam bolje koeficijente u odnosu na ostale kladionice, profitira Favbet jer se više ljudi navuklo na kocku, a dugoročno profitira i Dinamo jer mu sponzor uspješno posluje pa je samim time veća mogućnost obnavljanja sponzorstva uz bolje uvjete.
  • jakov1
    1.6k


    Rekao si da su alkohol i kocka identicni po biokemijskom djelovanju sto je cinjenicno netocno jer alkohol ima specifična farmakološka svojstva uz sve to sto si nabrojao.
  • mali M
    10k
    Meni je isto bilo jasno da će prevagnuti za kladionice... Dok god nam je para važan faktor tako če i ostati. Ja sam samo htio da mi se argumentira išta isim para, a to je Vjeko jedini radio i širio temu.
    Ja sam lik koji je odbio i odbija veću plaću zbog moralnog i duševnog mira, jer mislim da količina para nema dobar odnos prodaje ili dobiti vlastite vrijednosti, ali kužim da sam u manjini.. doslovo me nebi mogla kladionica ili kasino toliko platiti da pristanem u suradnju ili poslovni odnos s njima
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.