• SAS1987
    20.2k
    bio sam vise puta na kutnim mjestima na zaokruzenim stadionima i ne fali im nista, dapace, negdje je i bolji pogled nego iza gola.Efes Pilsen

    Svakako ali bolje da su kutevi prazni i zato veci istok / zapad
  • NORTE
    25.2k
    Nadam se da će dinamo kao domaćin utakmice otvoriti novi stadion i da oko toga postoji konsenzus Grada i klubova.

    Red je i da bude otvoren rasprodanom tekmom.
    13.3. je predviđeno dinamo-Lokomotiva i nemam ništa protiv da u toj tekmi krenemo s ludnicom i nizom rasprodanih tekmi.
  • miro
    9.1k
    Kako ćemo se u to vrijeme boriti za osminu finala LP, predložio bih ipak da stadion otvore NK Zagreb i Dinamo II u nekoj prijateljskoj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment